1. Jsme jako vy, nežijeme v jiném světě

Známe realitu, jsme v ní společně s vámi. Starosti a problémy podnikatelů dobře známe, sami jsme si je prošli. Jak levně a spolehlivě doručit emaily, jak jednoduše spravovat a sbírat kontakty, jak připravit email, jak správně komunikovat emailem. Jsme na stejné lodi. I my se pořád učíme, jak dělat věci lépe a efektivně. A pak to v oblasti email marketingu sdílíme s vámi.

2. Funkce, které potřebujete

Víme z vlastní zkušenosti, co email marketing v podnikání dokáže. Vybudovali jsme na stejných principech z nuly tuto firmu. Máte u nás nástroje, které moderní email marketing používá. Všechny jsme je do SmartEmailingu dali: správu kontaktů, přípravu emailu, spolehlivou rozesílku, statistiky, web formuláře, autorespondery, testování, personalizaci aj. a další. Nové trendy sledujeme a osvědčené implementujeme.

3. Ovládání, kterému rozumíte

Vyzkoušejte i jiné systémy u nás a ve světě. My to udělali, známe konkurenci. Inspirujeme se a učíme stále. Známe i takové aplikace, kde jsme po 30min. nenašli, jak odeslat kampaň. Známe, co prodáváme a sami to používáme.

4. Průměrnosti nefandíme

Spokojený zákazník je samozřejmost, nadšený zákazník je naše vášeň a cíl. Pak jsme šťatní všichni. Proto děláme vše, jak nejlépe dovedeme.

5. Špičková zákaznická podpora

Pokud si nevíte s něčím rady nebo vás něco trápí, nenechá nás to klidným. O zákazníky se staráme a pečujeme o ně. Na emailu, telefonu i online. Napište nebo zavolejte kdykoliv.

6. Akademie a vzdělávání

Co neroste a nevyvíjí se, umírá. Pohyb je život. Přemýšlíme a učíme se, jak se hýbat rychleji a efektivněji a přitom se bavit. Proto máme EmailAcademy.cz a vzdělávací programy (knihy, ebooky, videa, webináře, semináře) a podnikatele učíme krok za krokem, jak postupovat a profitovat z email marketingu.

7. S poctivostí nejdál dojdeš

Věříme na toto staré rčení. Proto, pokud máte v plánu dělat email marketing nepoctivě, spamovat nebo emailem jinak obtěžovat, posílat nevyžádané zprávy, kupovat nebo získávat kontakty jinak, než vlastním úsilím a se souhlasem příjemce, nemáme vám co nabídnout.

8. Last, but not least

Děláme co nás baví, nejlépe jak umíme a když můžeme, pomůžeme. Pokud není vždy a vše na 100%, nepranýřujte nás, řekněte nám to, rádi se poučíme a napravíme chybu. Tak budeme zase o kousek dál.

 

Děkuji, David Kirš, majitel