E-MAIL MARKETING
CHYTŘE

Vyzkoušejte bez závazků nejoblíbenější český nástroj pro e-mail marketing. Spolehlivé řešení pro korporace, střední firmy,  e-shopy i jednotlivce.

SPOLEHLIVÝ NÁSTROJ PRO INTELIGENTNÍ E-MAIL MARKETING

E-mailový marketing dosahuje dlouhodobě nejlepších výsledků jako kanál pro získávání nových zákazníků, udržení a rozvoj vztahů s těmi stávajícími. SmartEmailing vám tak nabízí nejen stabilní řešení pro rozesílání e-mailů, ale i inteligentní platformu pro sběr kontaktů na zákazníky, odeslání kampaní dle připravených šablon i možnosti automatizovaného e-mailingu a SMS rozesílky.

FUNKCE PRO MODERNÍ E-MAILING

WEBOVÉ FORMULÁŘE

Připravili jsme pro vás webové formuláře v podobě, ve které je snadno vložíte na své stránky. Vytvořit můžete klasické formuláře, vyjížděcí formuláře i variantu pop-up oken.

RESPONZIVNÍ E-MAILOVÉ ŠABLONY

Náš katalog šablon umožňuje využít předpřipravené šablony e-mailů, které je možné upravovat a plně je přizpůsobit vaší značce. Všechny šablony jsou responzivní a přizpůsobí se zobrazení na PC a mobilních zařízeních.

SEGMENTACE

Vytvářet můžete neomezené množství seznamů a segmentů. Kontakty lze třídit a segmentovat podle desítek libovolných kritérií: na muže a ženy, podle otevírání kampaní, délky zařazení v seznamu, celkové aktivity nebo třeba velikosti bot. (Pokud ji znáte.)

PERSONALIZACE

Nekomunikujte s různými lidmi stejně. Oslovení vašich zákazníků jménem je jen začátek. Díky vlastním polím pošlete každému kontaktu individuální text, kterým ho oslovíte.

AUTOMATIZACE

Díky chytrým SmartKampaním můžete nastavit odesílání kampaně individuálně tak, že se odešle každému kontaktu jindy, například v takovou dobu, kdy e-maily nejčastěji čte.

PŘÁNÍ K SVÁTKU

Používáme český a slovenský kalendář, proto můžete svým kontaktům snadno poslat přání k svátku a připojit slavnostní nabídku. Vše automaticky přes e-mail nebo SMS bránu.

A/B TESTOVÁNÍ

Testujte jednoduše více variant e-mailů, ať víte, co je pro vaše kontakty zajímavé! Testovat můžete různé prvky kampaně či předmět. Vyhodnocení probíhá na základě otevíratelnosti nebo prokliků.

VYSOKÁ DORUČITELNOST

Už nemusíte přemýšlet, jestli je pro rozesílku lepší sobota večer, nebo neděle ráno. Vaše e-maily doručíme v čas, kdy daný příjemce e-maily nejčastěji otevírá.

STATISTIKY, KTERÉ VÁS POSUNOU DÁL

V přehledných statistikách uvidíte, kdo a kdy otevírá vaše e-maily, které prvky jsou zajímavé a získaly nejvíce prokliků a naopak, na co vaše publikum nereaguje. Sledujeme také aktivitu SmartKampaní, webových formulářů i seznamů. Značkujeme odkazy pro Google Analytics.

API A JEDNODUCHÁ INTEGRACE

Ke každému novému účtu zřizujeme zdarma API rozhraní a API klíč, díky kterému ke SmartEmailingu napojíte svůj e-shop, CRM nebo účetní systém.

ODHLAŠOVACÍ ODKAZY V SOULADU S LEGISLATIVOU

Právní otázky máme v malíčku. Už nikdy se vám nestane, že odešlete e-mail kontaktu, který se vám dříve odhlásil. Odhlašovací odkaz, který je povinný, vkládáme do zpráv automaticky.

POSÍLÁNÍ SMS

SmartEmailing umí odesílat také SMS. Využít je můžete pro hromadnou kampaň nebo jako autoresponder pro individuální rozesílku. Samostatný ceník pro odesílání SMS najdete tady.

UŽ 13 240 UŽIVATELŮ SI SMARTEMAILING ZAMILOVALO

David Krištof

ESET

Radovan Ivánek

Diners Club International

Daniel Kotlaba

Wunderman