E-MAIL MARKETING
CHYTŘE

Vyzkoušejte nejoblíbenější český nástroj pro
e-mail marketing. Začněte zdarma a e-mailujte během
5 minut jako profesionálové.

I VY MŮŽETE DÍKY CHYTRÉMU EMAIL MARKETINGU VYDĚLÁVAT VÍC

SmartEmailing představuje inteligentní nástroj pro efektivní email marketing. Pomůže vám získat nové zákazníky a těm stávajícím opakovaně prodávat. Jak? Umožní vám sbírat kontakty na potenciální zákazníky přímo z webu, odesílat pěkné kampaně s pomocí připravených šablon, nastavit proces komunikace na automat a zobrazí vám přehledné statistiky, ve kterých uvidíte, kdo kliká a čte vaše emaily. 

FUNKCE PRO MODERNÍ EMAILING

WEBOVÉ FORMULÁŘE

Předpřipravili jsme pro vás webové formuláře v podobě, ve které je snadno vložíte na své stránky. Vytvořit můžete klasické formuláře, vyjížděcí formuláře i variantu pop-up oken.

EMAILOVÉ ŠABLONY - RESPONZIVNÍ

Tvorba kampaně nebyla nikdy jednodušší. Vyberete si šablonu, zvolíte prvky, které má obsahovat, a je to. Díky SmartEditoru nepotřebujete k tvorbě kampaně kodéra ani grafika. Všechny naše šablony jsou plně responzivní = korektně se zobrazují na PC, tabletech i mobilech.

SEGMENTACE

Vytvářet můžete neomezené množství seznamů a segmentů. Kontakty lze třídit a segmentovat podle desítek libovolných kritérií: na muže a ženy, podle otevírání kampaní, délky zařazení v seznamu, celkové aktivity nebo třeba velikosti bot. (Pokud ji znáte.)

PERSONALIZACE

Někdo má rád jablka, jiný hrušky. Nekomunikujte s nimi stejně. Oslovení vašich kontaktů jménem je jen začátkem personalizace. Díky vlastním polím pak ke každému kontaktu dostanete individuální text.

AUTOMATIZACE

Díky chytrým SmartKampaním (autoresponderům) můžete nastavit odesílání kampaně individuálně tak, že se odešle každému kontaktu v jinou dobu v závislosti na jeho akcích.

PŘÁNÍ K SVÁTKU

Používáme český a slovenský kalendář, proto můžete svým kontaktům snadno poslat přání k svátku - emailem nebo smskou, jak jinak než automaticky.

A/B TESTOVÁNÍ

Jednoduché testování více variant emailů. Testovat můžete různé prvky kampaně či předmět. Vyhodnocení probíhá na základě otevíratelnosti či prokliků.

VYSOKÁ DORUČITELNOST DÍKY NEJLEPŠÍMU ČASU PRO ODESLÁNÍ

Už nemusíte přemýšlet, jestli je pro rozesílku lepší sobota večer, nebo neděle ráno. Vaše emaily můžeme doručit v čas, kdy daný příjemce emaily nejčastěji otevírá.

STATISTIKY, KTERÉ NEJSOU NUDA

V přehledných statistikách uvidíte, kdo otevírá a kliká na vaše emaily. Sledujeme také aktivitu SmartKampaní, webových formulářů i seznamů. Značkujeme odkazy pro Google Analytics.

API A JEDNODUCHÁ INTEGRACE

Ke každému účtu při založení zřizujeme zdarma API rozhraní a API klíč, díky kterému ke SmartEmailingu napojíte svůj eshop, účetní nebo CRM systém.

ODHLAŠOVACÍ ODKAZY V SOULADU S LEGISLATIVOU

Právní otázky máme v malíčku. Už nikdy se vám nestane, že odešlete email kontaktu, který se vám dříve odhlásil. Odhlašovací odkaz vkládáme automaticky.

ZASÍLÁNÍ SMS

SmartEmailing umí odesílat také SMS. Využít je můžete pro hromadnou kampaň nebo jako autoresponder pro individuální rozesílku. (Odesílání SMS se řídí samostatným ceníkem.)

4 519 FIREM A PODNIKATELŮ
SI SMARTEMAILING ZAMILOVALO

Samuel Hornek

Progress developer - podnikatel

Michal Kolář

Marketingový guru pro Facebook a placenou reklamu

Pavel Tesárek

www.svepomoci.cz