Co nového jsme pro vás na podzim v aplikaci připravili?

I když je venku spací počasí, tým SmartEmailingu nelení a stále pro vás vymýšlí něco nového. Připravili jsme pro vás několik zajímavých změn a funkcí  v naší aplikaci. Podívejte se na přehled změn, určitě se vám budou některé nové funkce hodit!

4.10.2016:
Tato novinka se týká všech uživatelů, kteří používají free emailové odesílací adresy typu Gmail, Yahoo, Seznam, Centrum atd. Dnešním dnem aplikace přestává akceptovat odesílací adresu právě z těchto free emailových poskytovatelů. Pokud budete chtít posílat emaily v rámci SmartEmailingu, nově lze pouze s vlastní doménou. Možná se ptáte proč nepoužívat tyto adresy, vše je vysvětleno v našem blogovém článku zde>>.

4.10.2016:
Jednu z dalších novinek je v rámci vlastních polí tzv. přepošli známému: pomocí tohoto vlastní pole vložíte do kampaně zástupný znak, který funguje jako odkaz. Pokud na něj příjemce emailu klikne, zobrazí se mu formulář, do kterého může napsat někomu libovolný vzkaz a přeposlat mu celý email. Pokud bude v kampani vloženo toto vlastní pole, ve statistice pak uvidíte počet přeposlání a také počty otevření této zprávy po jejím přeposlání.

clipboard03

rijen_novinky1

27.9.2016:
Právě dnes jsme do horní lišty mezi polem vyhledávání a gravatarem v aplikaci přidali videa (ikonka studijní čepice), která pomohou všem se lépe zorientovat v aplikaci a zároveň pomohou s importem, vytvořením webového formuláře či emailové kampaně, nastavení autoresponderu tzv. Smart kampaně a mnoho dalšího.

rijen_novinky1

Zároveň se můžete podívat na záznamy mini online školení, které pro Vás děláme.

 

Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního email marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 895 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů