Doporuč příteli a získejte každý 500 Kč!

1.9.2016

Používáte SmartEmailing, máte ho rádi a znáte někoho, komu byste jej mohli doporučit? Pro takové z vás máme příležitost získat slevu na příští faktuře a zároveň možnost udělat radost!

Jak získáte slevu?

Doporučte nás svému příteli, známému, obchodnímu partnerovi, který od nás nemá žádný produkt a nevyužívá služby SmartEmailingu. Postup a další informace najdete přímo v aplikaci: v sekci „Můj účet“ a „Doporuč příteli“.

Doporučovat pak můžete několika způsoby:

  1. Zkopírujete svůj speciální odkaz na stránku se sníženými tarify a pošlete jej adresátovi přímo nebo jej posdílíte například přes Facebook.
  2. Ve SmartEmailingu si jednoduše zapnete vkládání doporučujícího odkazu do patičky svých emailů. Nebudete se muset o nic víc starat a doporučování vám půjde raz dva.

Přítel díky vašemu odkazu získá slevu až 500 Kč

Pokud si váš přítel vybere jeden z našich tarifů a bude naším zákazníkem alespoň 2 měsíce, získáte odměnu 500 Kč, kterou vám odečteme z vaší příští faktury za SmartEmailing.

To nejlepší na závěr…

Počet slev není omezen. Na každou fakturu lze sice využít jen jednu slevu 500 Kč, ale snížené můžete mít klidně všechny své faktury až do konce věků! Proto sdílejte, posílejte, zvěte!

Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního email marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 895 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů