FANDÍME FUTSALU: „Jsem týmový hráč, raději přihrávám,“ říká podporák Jirka

SmartEmailing není jen o podpoře marketingu a podnikatelů. Jsme také parta přátel a lidí, které baví sport. Nově jsme se pustili i do sponzorování, ze kterého máme velkou radost! Nakoupili jsme dresy futsalovému týmu FC Jobsko. Účastníky brněnské futsalové ligy jsme si nevybrali náhodou: za tým nastupuje Jirka Svoboda z naší zákaznické podpory.

„Dívat se na fotbal v televizi mi nestačí,“ říká Jirka, který na sebe také prozradil, že ze všeho nejraději nahrává ostatním do šancí, které mohou zužitkovat.

Jirka miluje fotbal.

Fotbal je tedy tvůj nejoblíbenější sport?

Určitě ano, fotbal opravdu miluji. Nikdy jsem ho nehrál na vysoké úrovni, mám za sebou spíš různé turnaje nebo amatérské přebory. Ale musím říct, že futsalová amatérská liga není vůbec špatná. Hrají tam i kluci, co běžně nastupují za velké fotbalové kluby.

Takže jsi prostřelil třeba nějakého gólmana, kterého bychom mohli znát?

Já byl vždy spíš brankář, poslední dobou nastupuji v obraně. Mým úkolem je gólům bránit, ne je dávat. Do útoku se moc nehrnu, jsem spíš týmový hráč. Vždycky radši někomu nahraju.

Přenášíš si tuhle vlastnost i do SmartEmailingu?

Myslím, že ano. Jsem typ člověka, co rád pomáhá druhým. Práce podporáka mě naplňuje a vyhovuje mi. Často dělám na různých formách školení a workshopů nebo vytvářím nápovědy. Za pár měsíců budu na technické podpoře SmartEmailingu třetím rokem a pořád mě to nepřestalo bavit.

Jirka pracuje jako podporák ve SmartEmailingu.

A co SmartEmailing jako tým?

Mám tady jedny z nejlepších přátel! Pracuji z domu nebo kanceláře podle toho, jak potřebuji, ale s ostatními se často stýkáme a myslím, že si můžeme důvěřovat. Slovo „NE“ má stejnou váhu jako „ANO“.

Zpátky ke sportu. Máš nějaký fotbalový sen?

Aby mě bavilo hrát stejně jako doteď. A rád bych někdy s klukama vyrazil do zahraničí podívat se na nějaké velké zápasy. Už jsem byl kdysi v Anglii na Leeds proti Tottenhamu a byl to jeden z těch víkendů, na které se nezapomíná.

Poslední otázka: Kdo by vyhrál, kdyby SmartEmailing postavil futsalový tým a rozdal si to s FC Jobsko?

Bez komentáře. 🙂

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí na hřišti i v osobním životě.

Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního email marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 895 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů