DO SMARTEMAILINGU HLEDÁME

PEČOVATELE (pečovatelku)
pro podporu byznysu
VIP A AFFILIATE PARTNERŮ

Miluješ komunikaci a chápeš skutečnou sílu doporučení? Máš zkušenost s affiliate jako affiliate manager nebo alespoň partner? Souhlasíš s námi, že o partnery je potřeba dlouhodobě pečovat, vzdělávat je a pomáhat jim vzkvétat? Chápeš přínos WIN - WIN - WIN (přínos pro zákazníka, přínos pro partnera, přínos pro nás)?

ANO? Budeme moc rádi, když nám napíšeš!

Affiliate program je pevnou součástí našeho marketingu od vzniku SmartEmailingu. K dnešnímu dni je v našem affiliate programu zapojeno 516 partnerů a spolupracujeme s předními českými agenturami. Kromě celoročního prodeje aplikace realizujeme každoročně největší online kampaň na poli e-mail marketingu: Email Marketing Online Summit. Máme proto celkem jasnou představu, co od Tebe potřebujeme. Moc rádi se ale necháme překvapit Tvými vlastními nápady!

CO POTŘEBUJEŠ:

  • znalost aplikace SmartEmailing
  • zkušenost s affiliate programem SAAS aplikace
  • umět naslouchat a být komunikativní
  • být v online marketingu jako ryba ve vodě
  • slušná spisovná čeština

PLUSOVÉ BODY ZÍSKÁŠ, POKUD:

  • umíš ovládat aplikaci ProAffil
  • jsi náš affiliate partner
  • umístil/a jsi se v posledních 3 letech mezi TOP10 ve významné online kampani
  • máš agenturní základ a srdce volnonožce
  • umíš anglicky
  • zvládneš vytvářet bannery a máš copy cítění

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • jsi proaktivní a komunikativní
  • jsi dospělý/a a umíš převzít zodpovědnost za svěřenou oblast
  • máš rád/a společnost, ale vystačíš si i sám/a

CO BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE?

PÉČE O AFFILIATE A VIP PARTNERY

  • pravidelná individuální komunikace s TOP 10 partnery a plánování kampaní v průběhu roku
  • e-mailová komunikace o novinkách ve SmartEmailingu se všemi partnery
  • 1x za 3 měsíce organizace živého setkání pro affiliate partnery
  • vymýšlení soutěží a motivačních akcí pro partnery
  • konzultace a pomoc začínajícím partnerům i stávajícím, kteří budou chtít získat lepší výsledky
  • vzdělávání a účast na affiliate konferencích
  • správa provizního programu a kontrola schválených konverzí
  • akvizice nových affiliate partnerů
  • dohled nad správností vyplacených provizí

PÉČE O AGENTURY

  • pravidelná komunikace s agenturami
  • 1x3 měsíce organizace setkání s agenturami
  • hledání nových příležitostí pro spolupráci

A KDE?

Doma, v kanceláři, v lese?

Jako svobodná firma se nebráníme práci na dálku. Místem výkonu Tvé práce bude pravděpodobně Tvá vlastní pracovna. Nechceme Tě omezovat. Je nám jedno odkud pracuješ, jestli máš rád rušné kavárny nebo klid uprostřed lesa. Podstatný je pro nás výsledek.  Pokud jsi z Brna, můžeš využívat naše kanceláře.

Pravidelné týmové a marketingové setkávání

 Minimálně jednou za měsíc se potkáváme v Brně, abychom rozpadli větší bojové úkoly do menších celků. Jednou za dva měsíce vyrazíme společně za zábavou na motokáry, lasergame, pivko, do sauny... prostě za životem OFFLINE 😀

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT?

U nás nenajdeš žádné píchačky, složité reportování práce a buzeraci, že se o 10 minut překročil deadline. Je pro nás podstatné, aby jsi dělal/a to, v čem jsi dobrý/a, co tě baví a ostatní ocení. Pokud si s něčím nevíš rady, nejsi na to sám/sama. Jestli ti sedí neformální firemní prostředí, rád/ráda se neustále rozvíjíš, rád/a děláš z domu a oceníš otevřenou a upřímnou komunikaci, tak jsi náš člověk!!!

  • Spolu-práci na IČO (částečný úvazek 4-6 hodin/denně) a odměnu 30 000 - 60 000 Kč
    Kromě odměny, na které se domluvíme počítáme fix. 15.000 - 30.000 Kč + bonus za splnění cílů, které si stanovíš a podle úspěchu affiliate programu (cca 0 - 30 000 Kč). Po době hájení můžeš získat také podíl ze zisku SmartEmailingu. Každý rok vracíme do týmu zpátky procenta ze zisku na bonusech.

Po době hájení navíc...

  • Příspěvek na další vzdělávání a mentoring
    Pokud se chceš dále vzdělávat nebo využít pro svůj rozvoj třeba koučink, po době hájení Ti rádi přispějeme 50 % ceny vzdělávání nebo mentoringu.
  • SmartEmailing + Mioweb + Fapi pro vlastní potřebu zdarma
    Chceš mít svůj vlastní web nebo blog třeba o chování psů, pletení, marketingu nebo čemkoli, co ti dělá radost? Proč ne 🙂 Jako člen týmu máš možnost takový web mít. (Míša dělá FB marketing, Markétka míchá vůně a Hanička prodává ekologická bezobalítka. Ty můžeš taky. )
  • Týmová dovolená
    Spolu s partnery a dětmi strávíme každé léto prodloužený víkend až týden společně jako tým v nějakém krásném místě naší krásné republiky a užijeme si spoustu legrace.
  • Možnost pomáhat a podporovat potřebné
    Tým disponuje společnými "Good money", které představují zhruba 5% z ročního zisku SmartEmailingu. Tým může z těchto peněz čerpat a podporovat vybrané aktivity a projekty z oblasti sociální péče, ekologie atd.

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Vojta Bulíř
Vojta Bulíř
Martin Strouhal
Marek Žák
Marek Žák
Lukáš Girášek
Marek Hynek
Marek Hynek
David Šarík
David Šarík
Jirka Svoboda
Katka Fišerová
Markéta Danišová
Hana Marišlerová
Lenka Seidlová
Blanka Klimovič
Denisa Březinová
Honza Keller
Petra Klimková

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Pošli nám:  1) svůj životopis, 2) krátké video (klidně mobilovku) 3) 3 jakékoli věci, které bys chtěl/a udělat, aby si podpořila partnerský program a partnery.

Životopis

Video s představením

3 věci, které bys jako affiliate manager chtěl/a udělat pro rozvoj partnerů / programu

 Popiš nám zkušenosti s affiliatem, svou představu o odměně a času, který nám můžeš věnovat, pár slov co Tě v naší nabídce láká: na e-mail katka@smartemailing.cz a do předmětu napiš "affiliate". Nejpozději 15.3.2019 Ti dáme vědět a domluvíme si společný skype. Těšíme se na Tebe!