POZICE OBSAZENA

E‑mail marketing specialistu

Rozšiřujeme tým

Chceš zákazníky překvapovat. Nestačí ti, když jsou (jen) spokojení, chceš aby byli nadšení?  
Uvědomuješ si, že všichni jsme něčí zákazníci, a proto můžeš kvalitou své práce pomáhat ke zlepšení prostředí zákaznické péče v Čechách.

Zároveň svou odborností v e-mail marketingu máš v rukou možnost napravovat pověst e-mailu coby obtěžujícího spamu na nástroj, který pečuje, pomáhá a prodává.


Právě ty nám teď můžeš pomoci vymýšlet skvělé e-mail marketingové strategie.

KOHO
HLEDÁME:

PROČ TĚ TO
S NÁMI BUDE BAVIT:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

KDE BUDEŠ PRACOVAT?

Jako svobodná firma se nebráníme práci na dálku. Místem výkonu tvé práce proto může být tvá vlastní pracovna. Pokud jsi z Prahy či okolí – bude ti k dispozici naše kancelář v Holešovicích. Minimálně 1x týdně se společně potkáme.

JAK VYPADÁ NÁŠ IDEÁL?

Dá se na něj spolehnout. Je loajální. Váží si zákazníků i týmových kolegů. Co slíbí, to splní. Při odpovědi klientům vždy naslouchá a snaží se předčít očekávání. Vždy má a projevuje zájem o zákazníka. Není pasivní. Sleduje nové trendy a vymýšlí, jak zákaznický zážitek vylepšit a posunout na další úroveň. Nebojí se svoje nápady sdílet s týmem a dotahovat je.  Je zodpovědný sám za sebe a dokáže říct: “Já nevím, potřebuji pomoc.” Nebere slova zákazníků osobně, pokud nejde o pochvalu.

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

Po nástupu Tě čekají 3 měsíce doby hájení. Budeš se učit a seznámíš se s chodem naší firmy. Nejlepší je ale hození do vody, takže počítej s tím, že … plavat už umíš, ne? 🙂 Doba hájení slouží k tomu, aby ses i Ty mohl/a rozhodnout, že chceš jít další životní etapu společně s námi. I my samozřejmě budeme sledovat Tvoje zapojení a kompatibilitu s týmem a vizí naší zákaznické podpory.

 

Flexibilní pracovní dobu a práci z domova

Dostupnost zákaznické podpory obvykle uvádíme jako každý všední den od 9:00 – 16:00. Pokud se domluvíš s kolegy, můžeš si odběhnout pro děti, na nákup a podobně – to není problém.Práci na HPP a odměnu 25.000 – 30.000 Kč

+ bonus ze zisku SmartEmailigu (vyplácí se 1x ročně a tým si jej rozděluje podle zásluh sám)

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

JAK SE PŘIHLÁSIT

Natoč krátké cca 2minutové video o tom, proč chceš s námi spolupracovat, proč tě baví zákaznická péče  a proč jsi zrovna ty tím nejlepším člověkem pro tuto pozici. Přidej životopis a společně s videem tyto dvě věci pošli na podpora@smartemailing.cz. Jako předmět e-mailu, prosím, uveď: “CHCI BÝT PODPORÁK” 

Přihlásit se můžeš do 14.06.2019, do kdy přijímáme nové uchazeče. Nejpozději 30.6. Ti dáme vědět, jestli postupuješ do druhého kola a pozveme Tě na kávu.