Pozice obsazena

Copywritera / social media specialistu

Takového, který si vezme do svých rukou péči o náš blog, bude pravidelně chodit s nápady na články a napíše skvělý text, který bude vidět. Na starost bude mít i texty na naše sociální sítě, obsah mailingu apod.

Lenka a Ondra

Protože jsme jako SmartEmailing čím dál tím víc aktivnější a chceme všechny naše skvělé novinky a informace hlásat do světa častěji, než kdy dřív, hledáme copywritera, pro kterého se stane naše firma srdcovou záležitostí a bude s námi rád tvořit.

Po 11 letech na trhu jsme stabilní firmou ovšem stále s duší startupu. V minulých dvou letech jsme technologicky a lidsky raketově vyrostli. Používají nás úspěšné firmy a lovebrandy jako třeba Vivantis, Student Agency, Czech News Center nebo třeba Národní divadlo, Loono, Darujme.cz, či Člověk v tísni a další.

Je nás skoro 40 a jsme z celé České republiky. Pracujeme na remote a scházíme se v táborských a pražských kancelářích. Zázemí máme i v Brně.

Právě ty nám teď pomůžeš vyladit naši pravidelnou komunikaci a firemní prezentaci. Na sociálních sítích i mimo ně.

SOUČÁSTÍ TVÉ
PRÁCE BUDE:

K TOMU
POTŘEBUJEŠ:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

S KÝM BUDEŠ SPOLU-PRACOVAT?

Nebudeš na to sám/sama. K dispozici budeš mít SEO kolegu, se kterým budeš v úzkém kontaktu, a samozřejmostí je taky skvělá parta nejbližšího týmu i celé společnosti.

Lenka Švihálková

Lenka Švihálková

Team Leader Marketingu

conta

Ondra Ratajský

Podcasty, PR, webináře

Veronika Balíková

Veronika Balíková

Copywriter

NABÍZÍME TI:

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do konce března 2022

Svůj životopis a ukázky práce pošli na lenka.svihalkova@smartemailing.cz