Naučte se ovládat SmartEmailing z pohodlí domova  - oblíbené školení je nyní ONLINE - jen za 250 Kč.

Rozšiřujeme náš tým a hledáme
Marketingového lídra

Miluješ marketingový svět a máš zkušenost s jinou SaaS aplikací?

Máš zkušenost s prací na dálku a vedením týmu? Jsme SmartEmailing, jednička v českých e-mailingových aplikacích s marketingovou automatizací a stále rosteme. Od našeho založení před 10 lety děláme buď z domova (většina týmu) nebo z pražských kanceláří, takže karanténa na nás nemá žádný vliv. A jelikož kopírujeme růst e-commerce, máme při “covidu” Vánoce! U nás se budoucnosti bát nemusíte…

TVOJE HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Vedení oddělení marketingu
  • Příprava a koordinace marketingových strategií
  • Tvorba marketingového mixu (produkt, cena, distribuce, propagace)
  • Vyhodnocování efektivity marketingových činností
  • Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech
  • Řízení marketingových průzkumů
  • Reprezentování organizace na veletrzích, výstavách, jednáních s obchodními partnery, klíčovými zákazníky a dalšími subjekty
  • Komunikace s dalšími odděleními organizace a koordinace marketingových aktivit napříč organizací

S KÝM BUDEŠ SPOLU-PRACOVAT?

Katka Fišerová
Jana Kaminská
Ondra Ratajský
Radka Homolová
Jindra Jíra
Jindra Jíra
Michal Majgot

CO POTŘEBUJEME A PŘES CO NEJEDE VLAK?

  • Máš reálné zkušenosti s vedením týmu min. 3 roky (ideálně i na dálku)
  • Máš zkušenost se SaaS
  • 100% focus na SmartEmailing (full time)
  • Máš nadhled nad všemi marketingovými kanály (e-mailingem především)

KDE BUDEŠ PRACOVAT?

Jsme svobodná firma a pracovat u nás budeš na dálku. Místem výkonu Tvé práce proto může být Tvá vlastní pracovna. Pokud jsi z Prahy nebo Brna, můžou Ti být k dispozici naše kanceláře. Osobně se pak jednou za měsíc setkáváme v Brně.

JAK VYPADÁ NÁŠ IDEÁL?

  • Nechybí ti osobní charisma, chceš být lídrem, ne šéfem
  • Máš cit pro firemní etiku
  • Umíš naslouchat i motivovat
  • Jsi spolehlivý(á) a zodpovědný(á)
  • Umíš kvalitně zadávat úkoly
  • Umíš empaticky komunikovat s lidmi
  • Nepotřebuješ být nejchytřejší v místnosti
  • Dáváš konstruktivní zpětnou vazbu, ne kritiku
  • Umíš vzít za práci
  • Rozvíjíš pozitivní firemní kulturu
  • Vždycky najdeš způsob, jak vyřešit situaci
  • Jsi týmový člověk, který se do marketingových úkolů sám i zapojí
  • Budeš mít o marketingu komplexní přehled (nemusíš být odborníkem na všechno)
  • Dokážeš vyhodnocovat data a nechybí ti analytické myšlení
  • Zvládneš vést tým na dálku
  • Jsi systematický člověk, který zvládne dohlížet na procesy i deadliny

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

  • Čeká tě nadšených tým profíků, které práce baví
  • Stabilní místo v rostoucí společnosti
  • Dynamické pracovní prostředí otevřené pro nové myšlenky
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity již od nástupu
  • Online kurzy
  • Vzdělávání v oboru
  • Příspěvek na další vzdělávání a mentoring
  • Dovolená 20 dní v roce

Po době hájení navíc...

  • Online kurzy z dílny SmartSelling a z naší historické knihovničky
    Chceme být lídrem v online podnikání, a proto u nás najdeš celou řadu českých i zahraničních programů k samostudiu.
    Jako markeťáka Tě budeme vysílat na konference a akce zaměřující se na marketing a vše co se ho týká.
    Pokud se chceš dále vzdělávat nebo využít pro svůj rozvoj třeba koučink, po době hájení Ti rádi přispějeme 50 % ceny vzdělávání nebo mentoringu.
  • SmartEmailing
    Jako člen týmu máš možnost používat účet ve SmartEmailingu pro svou vlastní potřebu.. (Markétka míchá vůně a prodává aromaterapeutické šperky, Hanička prodává ekologická ekobalítka. Ty můžeš taky. )
  • Týmová dovolená
    Spolu s partnery a dětmi strávíme každé léto prodloužený víkend až týden společně jako tým v nějakém krásném místě naší krásné republiky a užijeme si spoustu legrace.
  • Možnost pomáhat a podporovat potřebné
    Tým disponuje společnými "Good money", které představují zhruba 5% z ročního zisku SmartEmailingu. Tým může z těchto peněz čerpat a podporovat vybrané aktivity a projekty z oblasti sociální péče, ekologie atd.

JAK SE PŘIHLÁSIT

  • Natoč krátké cca 2minutové video
    o tom, proč chceš s námi spolupracovat, proč Tě baví marketing a proč jsi zrovna ty tím nejlepším člověkem pro tuto pozici.
  • Přidej životopis
    se svými dosavadními zkušenostmi

Přihlásit se můžeš do 31.1.2021.

Tyto dvě věci pošli na marketing@smartemailing.cz. Jako předmět e-mailu, prosím, uveď: "Marketing lídr."