Otevřená pozice:

Mediorní  kodér/ka e‑mailových šablon

Chceš pracovat pro českou firmu, která má dopad na několik milionů lidí denně?  

  • Pomáháme 13 000+ firmám komunikovat se zákazníky tak, aby jejich vztahy i business vzkvétaly. Děláme to od roku 2010.
  • Denně doručíme v průměru 4 miliony e-mailů.
  • V hlavních aspektech naší aplikace chceme být nezávislí na produktech třetích stran, proto si píšeme svůj kód a jsme na něj pyšní.
  • Přednášíme o e-mailingu na předních českých konferencích.
  • Pořádáme vzdělávací workshopy.
Lenka a Ondra

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT:

Baví tě pracovat s HTML, kódovat a tvořit?

Umíš samostatně sestavit v  HTML funkční e-mailovou šablonu dle grafického návrhu (ale i bez něj), v níž je responzivita, dark mode a CSS samozřejmostí?

V případě potřeby umíš vytvořit dynamické bloky pomocí skriptovacího jazyka Twig?

Obecně znáš problematiku e-mailových klientů a máš chuť se učit novým věcem? 

Jestli k tomu máš zkušenosti s e-mail marketingem, základní znalost PHP programování, grafické cítění a zkušenosti s grafickými programy, jsi ideální kandidát/ka. 


Kóduj HTML funkční e‑mailovou šablonu

CO S NÁMI ZÍSKÁŠ?

A PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ NAVÍC...

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e‑mailingové komunikace!

KDE BUDEŠ PRACOVAT?

Jako svobodná firma se nebráníme práci na dálku. Místem výkonu tvé práce proto může být tvá vlastní pracovna. Zároveň máme skvělé zázemí kanceláří v Táboře, v Praze můžeš pracovat z naší vytuněné kanceláře v Impact Hubu. V Brně a Ostravě využíváme prostory coworku Impact Hub.

JAK VYPADÁ NÁŠ IDEÁL?

Dá se na něj spolehnout. Je loajální. Váží si zákazníků i týmových kolegů. Co slíbí, to splní. Při odpovědi klientům vždy naslouchá a snaží se předčít očekávání. Vždy má a projevuje zájem o zákazníka. Není pasivní. Sleduje nové trendy a vymýšlí, jak zákaznický zážitek vylepšit a posunout na další úroveň. Nebojí se svoje nápady sdílet s týmem a dotahovat je.  Je zodpovědný sám za sebe a dokáže říct: “Já nevím, potřebuji pomoc.” Nebere slova zákazníků osobně, pokud nejde o pochvalu.

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

Po nástupu Tě čekají 3 měsíce doby hájení. Budeš se učit a seznámíš se s chodem naší firmy. Nejlepší je ale hození do vody, takže počítej s tím, že … plavat už umíš, ne? 🙂 Doba hájení slouží k tomu, aby ses i Ty mohl/a rozhodnout, že chceš jít další životní etapu společně s námi. I my samozřejmě budeme sledovat Tvoje zapojení a kompatibilitu s týmem a vizí naší zákaznické podpory.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT

Jsi týmový/á hráč/ka, ale umíš pracovat i samostatně? Máš smysl pro zodpovědnost a plnění termínů je pro tebe základ? Splňuješ požadavky na znalosti?


Jsou tvoje odpovědi převážně ano? Ozvi se nám. Právě teď rozšiřujeme náš kodérský tým o další schopné lidi.

 

Přihlásit se můžeš do 15. 12. 2022 na e-mail kristyna.fialkova@smartemailing.cz. Poté Ti dáme vědět, jestli postupuješ do druhého kola.