Naučte se ovládat SmartEmailing z pohodlí domova  - oblíbené školení je nyní ONLINE - jen za 250 Kč. 

DO SMARTEMAILINGU HLEDÁME 

DALŠÍ (NE)PROKLETÉ BÁSNÍKY (básnířky) KÓDU

Vyžíváš se v jednoduchém, efektivním a výkonném řešení? Máš zkušenost s prací na dálku?  Jsme SmartEmailing - kompletně česká aplikace pro e-mail marketing. Nechceme být závislí kódu cizích aplikací, píšeme si kód svůj a jsme na něj pyšní. Pomáháme několika tisícům českých a slovenských firem efektivně komunikovat s jejich zákazníky. Denně doručíme v průměru 2,5 milionu e-mailů (na rozdíl od konkurenčních appek je pro nás klíčové doručení nikoli rozeslání).

Chceš se zapojit? Pošli nám svůj kód a není co řešit 🙂

CO CHCEME, ABYS UMĚL(A)

 • Jako svoje boty - PHP 7.1 a MySQL, Nette framework
 • Základy - JS, jQuery, HTML, CSS
  Fakt jen základy, ty budeš backendista 🙂
 • Git
  Zdrojáky hostujeme na Githubu

NA ČEM JEDEME?

 • PHP 7.1
  Typujeme striktně, testujeme pomocí Nette Testeru v Circle CI
  Kvalitu kódu nám hlídá CodeSniffer a PHPStan.
 • Amphp
  Tam, kde nás svazuje rychlost I/O, jsme si oblíbili pararelizaci pomocí amphp.
 • RabbitMQ
  Ve dvou třínodových clusterech a celkem 164 frontách nám protečou desítky gigabajtů dat každý den.
 • MySQL
  V databázi máme terabajty dat a dlouho jsme hledali, jak je co nejspolehlivěji uložit. Nakonec jsme se zamilovali do Amazon Aurora MySQL.
  Zamiluješ se taky?
 • Redis
  Ano, nejlepší keš je žádná keš, ale občas se prostě hodí 🙂
  Běžíme na AWS Elasticache
 • Distribuujeme
  SmartEmailing běží na 39 serverech rozmístěných po Evropě. Pokud nějaký selže, nic se neděje, ostatní ho hned zastoupí.
 • Uživatelské soubory ukládáme do Amazon S3

A KDE?

Doma, v kanceláři, v lese?

Jako svobodná firma se nebráníme práci na dálku. Místem výkonu Tvé práce bude pravděpodobně Tvá vlastní pracovna. Nechceme Tě omezovat. Je nám jedno odkud pracuješ, jestli máš rád rušné kavárny nebo klid uprostřed lesa. Podstaný je pro nás výsledek.  Pokud jsi z Brna, můžeš využívat naše kanceláře.

Pravidelné DEV setkání a hackatony 

Fungujeme na principech Scrumu a máme týdenní sprinty. Komunikujeme na Slacku a používáme GitHub. Minimálně jednou za měsíc se potkáváme v Brně, abychom rozpadli větší bojové úkoly do menších celků. Jednou za dva měsíce vyrazíme společně za zábavou na motokáry, lasergame, pivko... prostě za životem bez kódu.  Protože jsou v týmu SmartEmailingu fajn lidi, setkáváme se 1x měsíčně i se zbytkem týmu. 

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

Umíš psát čistý a testovatelný kód respektující DI? Umíš navrhovat věci tak, aby šly inkrementálně vylepšovat? Máš vlastní názor, a nebojíš se ozvat, když se Ti na kódu kolegů něco nelíbí? A když se na něčem zasekneš, umíš se vykašlat na ego a nechat si poradit? 

Ano? Tak to si budeme rozumět 🙂

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT?

U nás nenajdeš žádné píchačky, složité reportování práce a buzeraci, že se o 10 minut překročil deadline. Je pro nás podstatné, aby jsi dělal/a to, v čem jsi dobrý/a, co tě baví a ostatní ocení. Pokud si s něčím nevíš rady, nejsi na to sám/sama. Jestli ti sedí neformální firemní prostředí, rád/ráda se neustále rozvíjíš, rád/a děláš z domu a oceníš otevřenou a upřímnou komunikaci, tak jsi náš člověk!!! 

 • Práci na HPP nebo na IČO
  Kromě odměny, na které se domluvíme (počítáme 30.000 - 70.000 Kč) můžeš získat také podíl ze zisku SmartEmailingu. Každý rok vracíme do týmu zpátky 7 % ze zisku na bonusech.

Po době hájení navíc...

 • Příspěvek na další vzdělávání a mentoring
  Pokud se chceš dále vzdělávat nebo využít pro svůj rozvoj třeba koučink, po době hájení Ti rádi přispějeme 50 % ceny vzdělávání nebo mentoringu.
 • SmartEmailing + Mioweb + Fapi pro vlastní potřebu zdarma
  Chceš mít svůj vlastní web nebo blog třeba o chování psů, pletení, marketingu nebo čemkoli, co ti dělá radost? Proč ne 🙂 Jako člen týmu máš možnost takový web mít. (Míša dělá FB marketing, Markétka míchá vůně a Hanička prodává ekologická bezobalítka. Ty můžeš taky. )
 • Týmová dovolená
  Spolu s partnery a dětmi strávíme každé léto prodloužený víkend až týden společně jako tým v nějakém krásném místě naší krásné republiky a užijeme si spoustu legrace.
 • Možnost pomáhat a podporovat potřebné
  Tým disponuje společnými "Good money", které představují zhruba 5% z ročního zisku SmartEmailingu. Tým může z těchto peněz čerpat a podporovat vybrané aktivity a projekty z oblasti sociální péče, ekologie atd.

PO PRÁCI LEGRACI

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Pošli nám svůj životopis, představu o odměně a času, který nám můžeš věnovat, pár slov co Tě v naší nabídce láká a ukázku svého kódu na e-mail podpora@smartemailing.cz a do předmětu napiš "programator". Následně Ti dáme vědět a domluvíme si společný skype. Těšíme se na Tebe! 

Fb lišta