Nové propojení SmartEmailingu a rezervačního systému šetří čas

Podnikáte v takovém oboru, kdy se vám hodí mít už přímo na svých webových stránkách automatizovaný online rezervační systém pro své klienty?

Víme, že mnoho z vás buď rezervační systémy již využívá, nebo by se vám rozhodně takový hodil. O to větší radost máme, že vám můžeme představit nové propojení SmartEmailingu se systémem Reservanto.

Jak už sám název Reservanto napovídá, jedná se o unikátní rezervační systém, který je možné vytvořit na míru každému oboru podnikání. V praxi to znamená, že ať už jste například kosmetičkou, masérem, nebo provozujete velké sportoviště či různé kurzy, Reservanto vám skvěle poslouží a obstará vaše klienty.

Jak na to?

Jednoduše se během pár minut zaregistrujete a v několika krocích nastavíte vše potřebné pro to, abyste mohli plně funkční rezervační systém poskytnout svým klientům na vlastním webu.

Zákazník si pohodlně vybere z vašich služeb, zvolí si svůj termín, vyplní své kontaktní údaje a dokonce může v rámci systému zaplatit předem. Vy potom vidíte v kalendáři přehled všech rezervací a o zákazníky je dokonale postaráno ještě než k vám přijdou.

Využití SmartEmailingu pro další komunikaci s klienty je jednodušší než kdy bylo. Reservanto má teď totiž přímé propojení na SmartEmailing a místo běžného ručního stahování a nahrávání kontaktů teď vše uděláte prakticky na jedno kliknutí.

Reservanto_export do SmartEmailingu_krok1

Stačí jen při prvním exportu kontaktů vyplnit základní nastavení pro propojení účtů, které vidíte na snímku obrazovky níže.

Reservanto_export do SmartEmailingu_krok2

Po propojení účtů se ve SmartEmailingu vytvoří seznam kontaktů Reservanto, na který poté můžete posílat své další kampaně.

Následná synchronizace kontaktů prozatím probíhá také ručně, nicméně stačí už jen jednou kliknout na tlačítko pro export kontaktů a vše je hotovo. V brzké budoucnosti se můžete těšit na plně automatický export kontaktů a vytváření různých seznamů na základě činností, které zákazník provedl v systému Reservanto (např. rezervace konkrétní události nebo služby apod.)

Zkušenosti z praxe

„Jsem velmi rád, že došlo k propojení Reservanta a SmartEmailingu. Tím, že vznikla integrace pro export kontaktů do SmartEmailingu, nám zcela odpadla administrativní činnost ručního přepisování kontaktů. Usnadnilo nám to významně práci s emailingem, neboť máme seznamy klientů vždy aktualizované a můžeme potřebný seznam klientů spravovat na jednom místě.

Při vytvoření každého nového zákaznického účtu v Reservantu, ať už klientem samotným nebo obsluhou recepce, máme zajištěn export kontaktu do SmartEmailingu, který je v našem fitness segmentu vynikajícím pomocníkem. Spíše bych řekl, že v dnešní době je už nutností. Pokud chceme klientům sdělit informace spojené s naší činností, tak k tomu používáme ten nejsnazší způsob, kterým je právě zaslání informací do jejich emailové schránky.

Nastavení, spuštění a ovládání těchto dvou systému zvládne dle mého názoru každý, kdo má alespoň nějaké zkušenosti s běžným používáním PC nebo tabletu. Všechny systémy si obsluhuji a spravuji sám a pokud potřebuji radu, tak technická podpora u obou systému pracuje skvěle.“

Milan Dvořák spolumajitel a trenér. Bodyactive studio Fitness, Brno-Královo Pole

 

 

Milan Dvořák, spolumajitel a provozovatel
www.bodyactivestudio.cz

 

Vyzkoušejte i vy, jak je to jednoduché a účinné. Reservanto si otestujte zdarma zde a SmartEmailing zdarma zde.

Lucie Stříbrská

Využívá sociální sítě k distribuci kvalitního obsahu, kterým roztáčí kola prodejního cyklu. Kouzlí na Facebooku a bez Instagramu nedá ani ránu - přirostl jí k srdci stejně jako fotografování, plachtění, minimalismus a čaj.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů