Podzimní novinky ze SmartEmailingu

Krásný dobrý den,

přinášíme vám podzimní novinky ze SmartEmailingu! Podíváme se na nové funkce, na to co se zrovna děje i na to, co se pro vás teprve chystá.

 

 

Mini kurz

Už na konci srpna jsme pro vás spustili mini kurz práce s aplikací pro začátečníky složený ze 7 krátkých videí. Mini kurz najdete v horní liště po přihlášení do aplikace pod modrou čepicí. Mějte i vy pod čepicí!

 

Nová nápověda

Na tento mini kurz jsme navázali spuštěním nové nápovědy, kterou najdete na nové adrese napoveda.smartemailing.cz. Postupně pro vás připravujeme ke každému článku také novou videonápovědu.

 

Nechte své e-maily přeposílat!

Se zjednodušenou funkcí “Přepošli známému” umožníte svým příjemcům e-mail jednoduše přeposílat. Vy pak ve statistice uvidíte nejen kolik e-mailů se přeposlalo, ale také kolik lidí e-mail otevřelo, nebo na přeposlaný e-mail kliklo.

Další novinky se týkají našeho SmartEditoru. Přidali jsme nové fonty a zjednodušili jsme pro vás možnost přidávání videa. Znáte to. Chcete vložit video do e-mailu, uděláte si printscreen na Youtube, obrázek upravíte, vložíte přes něj ikonku pro přehrávání videa, obrázek zmenšíte, nahrajete a pak teprve vkládáte odkaz. Ne, to už je pryč. Nyní stačí ve SmartEditoru zadat url odkaz na video a SmartEditor pro vás správný obrázek i s tlačítkem pro přehrávání připraví za vás.

 

Nový detail kontaktů

Detail kontaktu je nyní v novém kabátku, a to včetně plánovaných aktivit.Nejen, že jsme detail kontaktu upravili pro lepší přehlednost, nově uvidíte nejen minulost, ale i budoucnost. Pokud máte u kontaktu například naplánované nějaké další Smartkampaně, nebo například přání k svátku, které odejde v budoucnu.

Listopad – měsíc za lepší doručitelnost

Listopad byl pro nás měsícem kampaně za lepší doručitelnost. Natočili jsme pro vás řadu videí – o spamu, jeho historii i právních otázkách, Udělali jsme rozhovory a připravili tipy, jak se spamu vyvarovat. Vše naleznete na našem blogu. Kampaň jsme doplnili také o 5 nových video návodů – jak nastavit doménové záznamy DKIM, SPF a DMARC u Wedosu, Active 24, BestHostingu a Websupportu. Pro ty z vás, kteří si s nastavením nebudou vědět rady, jsme připravili novou službu. Díky této službě nastavíme nové doménové záznamy za vás. Více informací se dozvíte na této stránce.

 

Talkshow na téma doručitelnosti a spamu

23.11. proběhla první online talskhow s hosty, tentokrát na téma doručitelnosti a spamu. Společně s Davidem Fingerem ze Seznamu, Tomášem Charvátem z VirusFree a Pavlem Polou z Etnetera Activate jsme si více než 2 hodiny povídali o tom, jak se vyvarovat pádu vašich kampaní do spamu. Talkshow sledovalo 220 posluchačů a její obsah ohodnotili průměrnou známkou 1,56 (jako ve škole). Talkshow vám utekla? Nevadí, záznam je stále dostupný za symbolických 99 Kč bez DPH, a to včetně všech bonusů, záznamů i přepisu.

 

A co nás čeká dál?

Budou Vánoce 🙂 V týmu jsme se dohodli a připravili jsme pro vás několik vánočních vzorových PF šablon a obrázků pro volné použití. Jakmile budou k dispozici, napíšu vám.

 

Nová verze REST API

Před spuštěním je také nová verze REST API. Místo XML komunikuje ve formátu JSON, který je jednodušší na zpracování, a oproti starší verzi api umí spoustu nových věcí, a je rychlejší. Nová verze api se dá použít současně s verzí aktuální, kterou doplňuje. Nemusíte se tedy bát, že na ni musíte přecházet okamžitě. Věřte, že je ale tak sexy, že jí dlouho neodoláte:)

 

Co byste si od nás přáli?

V nejbližších dnech, vám pošleme dotazník toho, co byste si přáli – ne ale od Ježíška, ale od nás v příštím roce. Budeme moc rádi za vyplnění a za vaši zpětnou vazbu. Odměníme vás za to! Jste zvědaví jak? Nechte se překvapit 🙂

A to je vše 🙂 Děkuji vám za pozornost a budu se na vás těšit u dalšího vysílání našich novinek ze SmartEmailingu 🙂

Mějte krásný den!

Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního email marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře
  1. Lukáš Hájek napsal:

    Hezký den, já si přeji od SmartEmailingu aby bylo možné ve statistice smartkampaní řadit poslané emaily podle kritérií (Odesláno, otevřeno/doručeno, otevřeno a prokliknuto, odhlášeno).
    Když smartkampaň obsahuje hodně emailů, tak by bylo super si podle těchto kritérií emaily řadit :-). Díky a krásné svátky Lukas.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů