PROHLÍDKA

Chcete vědět, co všechno SmartEmailing
umí a co od něho můžete čekat?

FUNKCE, DÍKY KTERÝM SI
SMARTEMAILING ZAMILUJETE
A KLIENTI SI ZAMILUJÍ VÁS

Díky SmartEmailingu budete svým zákazníkům věnovat pozornost. Ti vám ji mnohonásobně vrátí v objednávkách.

SBĚR EMAILŮ - FORMULÁŘ NA STRÁNKY VLOŽÍTE DO 3 MINUT

Nemusíte si lámat hlavu se sběrem kontaktů. Vyberete si z předpřipravených formulářů a upravíte si text, aby se vám hodil. Během 3 minut jej vložíte na web a sbíráte první kontakty.

Nejlepšího konverzního poměru dosahují naše pop-up formuláře, k dispozici však máte i jemnější vyjíždějící a klasické formuláře pro odběr novinek. 

PERSONALIZOVANÁ KOMUNIKACE VÍTĚZÍ! SEGMENTACE NENÍ JEN PRO VELKÉ MARKETÉRY.

Oslovení a personalizovaná nabídka je základ. Nyní můžete komunikovat se zákazníky na základě jejich chování. Odlišíte ty, kteří u vás ještě nenakoupili, i ty, kteří už ano. Dokonce i ty, kteří přestali na vaše emaily reagovat. Oslovit je pak můžete speciální nabídkou.

Segmentovat můžete podle stáří kontaktu, města, pohlaví či toho, co nakoupili. Možnosti segmentace pomocí vlastních polí (údajů, které chcete sledovat) jsou neomezené.

EMAILOVOU KAMPAŇ SI ZVLÁDNETE VYTVOŘIT SAMI I BEZ KODÉRA A GRAFIKA 

Náklad na grafika a kodéra, schvalovací procesy, ... na to vše můžete zapomenout.

Na výběr máte řadu předchystaných šablon, které stačí editovat. Díky SmartEditoru si dokážete postavit kampaň úplně sami.

(Pokud jste zastánci html tvorby emailů, můžete využívat náš klasický editor.) Možné je vytvořit i vaši speciální šablonu dle vaší corporate identity.

S RESPONZIVNÍM DESIGNEM A SPRÁVNÝM ZOBRAZOVÁNÍM NA MOBILECH I TABLETECH

Všechny předpřipravené šablony ve SmartEditoru jsou plně responzivní pro notebooky, tablety i mobilní telefony. Navíc je testováno jejich zobrazení v nejpoužívanějších prohlížečích a freemailech. Vždy se budou zobrazovat správně tak, jak mají.

EMAIL I SMS - KLÍČEM K SRDCÍM ZÁKAZNÍKŮ JE MULTIKANÁLOVÁ KOMUNIKACE 

Stejně jako emaily, můžete posílat svým zákazníkům také SMS. Tahle speciální služba je novinkou vzniklou díky propojení se SmartSelling systémem.

Formou emailu a SMS můžete posílat:

  • jednorázové hromadné kampaně
  • SmartKampaně (individuální kampaně na základě chování zákazníka)
  • automatizovaná přání k svátku na základě českého a slovenského kalendáře

DÍKY AUTOMATIZACI SE ODESÍLAJÍ VAŠE KAMPANĚ I KDYŽ SPÍTE...

Největším kouzlem email marketingu, které posune váš byznys vpřed, je AUTOMATIZACE.

Připravte si sérii uvítacích kampaní, kampaní pro opuštěný košík či přání k svátku. Systém je bude odesílat bez vás, 24 hodin denně.  

PŘEHLED O VÝKONU: OD NÁVŠTĚVNÍKA PO ZÁKAZNÍKA - CHYTRÁ ANALYTIKA

Napojení na SmartSelling vám umožní sledovat kompletní funnel. Kolik lidí přijde na webovou stránku, zadá email a nakonec nakoupí? Jak efektivní je vaše cesta zákazníka? 

Statistiky vrácení, otevření, proklikovosti jsou samozřejmostí. Kampaně mezi sebou můžete také jednoduše porovnávat. Sledovat můžete také skóre otevírání celého seznamu, výkon webových formulářů, a to včetně údaje, ze kterého zdroje kontakt přišel. 

CHYTRÉ FUNKCE  JEDNODUŠE ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ

WEBOVÉ FORMULÁŘE

Předpřipravili jsme pro vás webové formuláře v podobě, ve které je snadno vložíte na své stránky. Vytvořit můžete klasické formuláře, vyjížděcí formuláře i variantu pop-up oken.

EMAILOVÉ ŠABLONY - RESPONZIVNÍ

Tvorba kampaně nebyla nikdy jednodušší. Vyberete si šablonu, zvolíte prvky, které má obsahovat, a je to. Díky SmartEditoru nepotřebujete k tvorbě kampaně kodéra ani grafika. Všechny naše šablony jsou plně responzivní = korektně se zobrazují na PC, tabletech i mobilech.

SEGMENTACE

Vytvářet můžete neomezené množství seznamů a segmentů. Kontakty lze třídit a segmentovat podle desítek libovolných kritérií: na muže a ženy, podle otevírání kampaní, délky zařazení v seznamu, celkové aktivity nebo třeba velikosti bot. (Pokud ji znáte.)

PERSONALIZACE

Někdo má rád jablka, jiný hrušky. Nekomunikujte s nimi stejně. Oslovení vašich kontaktů jménem je jen začátkem personalizace. Díky vlastním polím pak ke každému kontaktu dostanete individuální text.

AUTOMATIZACE

Díky chytrým SmartKampaním (autoresponderům) můžete nastavit odesílání kampaně individuálně tak, že se odešle každému kontaktu v jinou dobu v závislosti na jeho akcích.

PŘÁNÍ K SVÁTKU

Používáme český a slovenský kalendář, proto můžete svým kontaktům snadno poslat přání k svátku - emailem nebo smskou, jak jinak než automaticky.

A/B TESTOVÁNÍ

Jednoduché testování více variant emailů. Testovat můžete různé prvky kampaně či předmět. Vyhodnocení probíhá na základě otevíratelnosti či prokliků.

VYSOKÁ DORUČITELNOST DÍKY NEJLEPŠÍMU ČASU PRO ODESLÁNÍ

Už nemusíte přemýšlet, jestli je pro rozesílku lepší sobota večer, nebo neděle ráno. Vaše emaily můžeme doručit v čas, kdy daný příjemce emaily nejčastěji otevírá.

STATISTIKY, KTERÉ NEJSOU NUDA

V přehledných statistikách uvidíte, kdo otevírá a kliká na vaše emaily. Sledujeme také aktivitu SmartKampaní, webových formulářů i seznamů. Značkujeme odkazy pro Google Analytics.

API A JEDNODUCHÁ INTEGRACE

Ke každému účtu při založení zřizujeme zdarma API rozhraní a API klíč, díky kterému ke SmartEmailingu napojíte svůj eshop, účetní nebo CRM systém.

ODHLAŠOVACÍ ODKAZY V SOULADU S LEGISLATIVOU

Právní otázky máme v malíčku. Už nikdy se vám nestane, že odešlete email kontaktu, který se vám dříve odhlásil. Odhlašovací odkaz vkládáme automaticky.

ZASÍLÁNÍ SMS

SmartEmailing umí odesílat také SMS. Využít je můžete pro hromadnou kampaň nebo jako autoresponder pro individuální rozesílku. (Odesílání SMS se řídí samostatným ceníkem.)

30 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, protože tak jako na každý náš produkt, i na SmartEmailing se vztahuje 100% garance vrácení peněz. 30 dní máte na to, abyste vše vyzkoušeli a použili. Pokud zjistíte, že SmartEmailing není pro vás, své peníze dostanete zpět.

NEJČASTĚJI SE PTÁTE

Jak se počítá počet kontaktů?

Každý email v databázi si počítá vždy jen jednou, bez ohledu na to v kolika seznamech jej máte zařazený. Počítají se jen aktivní, tedy neodhlášené a funkční emaily.

Co se stane, když překročím počet kontaktů?

Vyzveme vás k navýšení tarifu a vystavíme vám doplatkovou fakturu za dny, kdy jste byli ve vyšším tarifu. Je jen na vás, jestli snížíte počet kontaktů pod účtem, nebo se rozhodnete pro vyšší tarif.

Jak se u vás platí?

Na výběr máte měsíční, nebo zvýhodněnou roční fakturaci. Vystavujeme zálohové faktury vždy 14 dní před koncem platnosti vašeho účtu.

Co když nechci měsíční paušál?

Součástí naší filozofie je budování vztahu se zákazníky a s ním spojená pravidelná komunikace. Pokud ale ze zvláštních případů nepotřebujete se svými zákazníky komunikovat pravidelně, ale jen párkrát do roka - kontaktujte nás.

Pomůžete mi, když si nebudu vědět rady?

Troufáme se tvrdit, že SmartEmailing je nejpřehlednější systém na trhu. Pokud byste přesto nevěděli, máme pro vás manuál i video návody a jsme tu pro vás na telefonu i emailu.

V online marketingu začínám, je to pro mě?

Email marketing je pro každou firmu, která má zájem hýčkat zákazníky. Rádi vás naučíme jak na to.