ÚSPĚCHY KLIENTŮ JSOU NEJLEPŠÍ REFERENCE

SPOLUPRACUJEME UŽ S VÍCE NEŽ 13 000 KLIENTY.

Spoluprací, nemyslíme jen stabilní zázemí spolehlivého nástroje pro chytrý e-mailing, vyvíjeného na základě moderních trendů a potřeb našich zákazníků, ale také sdílení našeho know-how z pozice jedničky v e-mail marketingu na českém trhu.

David Krištof, ESET

"Vřele vám doporučuji používat SmartEmailing, který u nás prošel opravdu drsným výběrovým řízením včetně porovnání s velmi známými korporátními řešeními. V poměru cena výkon vyhráli a všechny naše požadavky navíc nejsou pro lidi ve SmartEmailingu problémem, ale naopak výzvou."

V rámci testování jsme odeslali na část naší databáze e-maily ze SmartEmailingu a open rate byla skoro o 70 % vyšší než u našeho stávajícího e-mailového řešení.

Michaela PurováMEDICON

Daniel Kotlaba, Wunderman

"Se SmartEmailingem se nám spolupracuje fantasticky, řeší veškeré naše individuální požadavky a my jsme pak schopní lépe se přizpůsobit našim klientům."

Radovan Ivánek, Diners Club INTERNATIONAL

"Řešili jsme kvalitní komunikaci s externími partnery a nárůst prodejních aktivit, a díky SmartEmailingu jsme obě tyto oblasti kvalitně vyřešili. Noví klienti dostávají také automatickou kampaň, díky které jsme snížili počet odbavovaných telefonátů a dotazů."

SmartEmailing je skvělý nástroj pro komunikaci s našimi stávajícími i potenciálními zákazníky. Ještě důležitější jsou ale informace, jak na to, které jsem načerpal v EmailAcademy.

Guaranaplusguaranaplus.cz

Roman Kučera, Lesensky.cz

"SmartEmailing používáme na denní bázi přes 5 let. Kolegové z PR oddělení hlavně pro komunikaci s médii a marketing pro rozesílání newsletterů klientům. Vyzkoušeli jsme mnoho řešení, ale ujistili jsme se pouze v jednom. SmartEmailing se jednoduše ovládá, funguje, má přehledné statistiky a osobně se mi líbí soulad s GDPR."

Spolupráci si velmi chválím, protože je to milá parta lidí, která se snaží vždy vyjít maximálně zákazníkovi vstříc. Připravili pro nás řešení zcela na klíč, od grafického zpracování šablony e-mailů až po novou funkci tzv. landing pages, díky kterým se k obsahu sdělení dostane kdokoliv z jakéhokoliv zařízení, bez nutnosti být připojen na firemní intranet.

Mgr. Jakub Hofmann MBAWüstenrot

Spolupráce se SmartEmailingem nás nakopla správným směrem! Už je to víc jak 9 let, kdy se naším parťákem v online byznysu stal SmartEmailing a musíme říct, že nelitujeme. Není to jen užitečný a účinný nástroj na rozesílku newsletterů, ale především tým bezva lidí, kteří vás nikdy nenechají ve štychu. Mají bezkonkurenční znalost českého prostředí a tím pádem můžete mít jistotu, že vaše e-maily doručí, jak mají a tam, kam mají. A pokud to přeci jen někde zamrzne, stačí jeden telefonát a hned hledají, kde na cestě se to zaseklo. Díky těmto dobrým zkušenostem můžeme SmartEmailing s klidným srdcem doporučit každému, komu záleží, aby jeho e-maily neskončily v koši a začaly vydělávat.

Jana VytiskováPackWay

Práce se SmartEmailingem je snadná, rychlá a spolehlivá a náš e-mail marketing jsme posunuli o několik pater výš. Máme přehled o tom, kdo si naši zprávu přečetl a kolikrát. Víme, kdo a z jakých důvodů ji nedostal.

Tomáš Dominecvino.cz

SmartEmailing je pro nás ideální řešení elektronické komunikace se zákazníky. Velmi oceňujeme uživatelsky jednoduchý systém, propracované statistiky a funkční správu kontaktů. Všem vřele doporučujeme!

Přemysl Zedekdelikatesy-shop.cz

Spousta věcí se dá vyřešit ve SmartEmailingu automatizací, ale přitom lze mít nad nimi stále kontrolu. Skvělý pomocník!

Karel FialaProfesionální fotografie karelfiala.cz

SmartEmailing je vynikajúci nástroj na komunikáciu s klientmi a obchodnými partnermi založený na jednoduchej, ale komplexnej administrácii s výbornou zákazníckou podporou.

RM grouprmgroup.sk

Díky využívání SmartEmailingu a jeho funkcí jsem během dvou let zvýšil roční obrat z 200.000,- na téměř 2 miliony.

Roman Kopřivaaapyro.cz

Dlouhou dobu jsme neměli nástroj pro efektivní správu kontaktů a e-mail marketing. Poté jsme přešli ke SmartEmailingu, který využíváme denně. Pracujeme se seznamy, statistikami, vyhodnocujeme úspěšnost kampaní a celkově optimalizujeme e-mail marketing. Aplikaci rozhodně doporučuji začátečníkům i těm s pokročilými požadavky.

Stanislava MrázkováOn-line marketing specialist, podnikanizplaze.cz