Kompletní záznam konference Ze života Emailu 2019  nyní k dispozici >> 

ÚSPĚCHY KLIENTŮ JSOU NEJLEPŠÍ REFERENCE

SPOLUPRACUJEME UŽ S 4517 KLIENTY.

Spoluprací, nemyslíme jen stabilní zázemí spolehlivého nástroje pro chytrý e-mailing, vyvíjeného na základě moderních trendů a potřeb našich zákazníků, ale také sdílení našeho know-how z pozice jedničky v e-mail marketingu na českém trhu.

David Krištof, ESET

"Vřele vám doporučuji používat SmartEmailing, který u nás prošel opravdu drsným výběrovým řízením včetně porovnání s velmi známými korporátními řešeními. V poměru cena výkon vyhráli a všechny naše požadavky navíc nejsou pro lidi ve SmartEmailingu problémem, ale naopak výzvou."

V rámci testování jsme odeslali na část naší databáze e-maily ze SmartEmailingu a open rate byla skoro o 70 % vyšší než u našeho stávajícího e-mailového řešení.

Michaela PurováMEDICON

Daniel Kotlaba, Wunderman

"Se SmartEmailingem se nám spolupracuje fantasticky, řeší veškeré naše individuální požadavky a my jsme pak schopní lépe se přizpůsobit našim klientům."

Radovan Ivánek, Diners Club INTERNATIONAL

"Řešili jsme kvalitní komunikaci s externími partnery a nárůst prodejních aktivit, a díky SmartEmailingu jsme obě tyto oblasti kvalitně vyřešili. Noví klienti dostávají také automatickou kampaň, díky které jsme snížili počet odbavovaných telefonátů a dotazů."

SmartEmailing je skvělý nástroj pro komunikaci s našimi stávajícími i potenciálními zákazníky. Ještě důležitější jsou ale informace, jak na to, které jsem načerpal v EmailAcademy.

Guaranaplusguaranaplus.cz

Roman Kučera, Lesensky.cz

"SmartEmailing používáme na denní bázi přes 5 let. Kolegové z PR oddělení hlavně pro komunikaci s médii a marketing pro rozesílání newsletterů klientům. Vyzkoušeli jsme mnoho řešení, ale ujistili jsme se pouze v jednom. SmartEmailing se jednoduše ovládá, funguje, má přehledné statistiky a osobně se mi líbí soulad s GDPR."

Práce se SmartEmailingem je snadná, rychlá a spolehlivá a náš e-mail marketing jsme posunuli o několik pater výš. Máme přehled o tom, kdo si naši zprávu přečetl a kolikrát. Víme, kdo a z jakých důvodů ji nedostal.

Tomáš Dominecvino.cz

SmartEmailing je pro nás ideální řešení elektronické komunikace se zákazníky. Velmi oceňujeme uživatelsky jednoduchý systém, propracované statistiky a funkční správu kontaktů. Všem vřele doporučujeme!

Přemysl Zedekdelikatesy-shop.cz

Spousta věcí se dá vyřešit ve SmartEmailingu automatizací, ale přitom lze mít nad nimi stále kontrolu. Skvělý pomocník!

Karel FialaProfesionální fotografie karelfiala.cz

SmartEmailing je vynikajúci nástroj na komunikáciu s klientmi a obchodnými partnermi založený na jednoduchej, ale komplexnej administrácii s výbornou zákazníckou podporou.

RM grouprmgroup.sk

Díky využívání SmartEmailingu a jeho funkcí jsem během dvou let zvýšil roční obrat z 200.000,- na téměř 2 miliony.

Roman Kopřivaaapyro.cz

Dlouhou dobu jsme neměli nástroj pro efektivní správu kontaktů a e-mail marketing. Poté jsme přešli ke SmartEmailingu, který využíváme denně. Pracujeme se seznamy, statistikami, vyhodnocujeme úspěšnost kampaní a celkově optimalizujeme e-mail marketing. Aplikaci rozhodně doporučuji začátečníkům i těm s pokročilými požadavky.

Stanislava MrázkováOn-line marketing specialist, podnikanizplaze.cz