K dnešnímu dni je s námi 4 518 spokojených zákazníků.

VAŠE PŘÍBĚHY JSOU NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE

SPOLU-PRACUJEME s 4 518 klienty převážně z České a Slovenské republiky.
Když říkáme spolu-pracujeme, myslíme tím nejen poskytování stabilního zázemí funkční aplikace vyvíjené na základě moderních trendů a potřeb našich zákazníků, ale také sdílení našeho know-how z pozice jedničky v email marketingu na českém trhu. Nechceme, abyste nám za SmartEmailing jen platili. Chceme, aby váš byznys fungoval.

Pavel Tesárek, www.svepomoci.cz

SmartEmailing je skvělý nástroj pro komunikaci s našimi stávajícími i potenciálními zákazníky. Ještě důležitější jsou ale informace, jak na to, které šíříte na internetu a v EmailAcademy. Díky za to:-)

Guaranapluswww.guaranaplus.cz

Michal Kolář, specialista na placenou reklamu na Facebooku

V email marketingové prehistorii jsme dlouhou dobu neměli aplikaci na efektivní práci s kontakty a email marketing a podle toho náš email marketing i vypadal. Posílali jsme emaily v šabloně, která nešla upravovat, nemohli jsme nijak pracovat se seznamy, segmenty, dívat se na statistiky, sledovat úspěšnost kampaní a optimalizovat svůj email marketing. Bylo to jako jezdit v trabantu. Pak přišel čas přesedlat do kvalitnějšího vozu, tak jsme si vybrali to nejlepší, co jsme na českém trhu objevili, což byl SmartEmailing. Takové BMW 🙂 Bylo to někdy v roce 2011 a od té doby jsem nadšeným klientem SmartEmailingu a používám jej v podstatě denně. SmartEmailing jde s dobou a vyhovoval jak mým začátečnickým potřebám, tak dnes mým už hodně pokročilým požadavkům. Takže tuto aplikaci rozhodně doporučuji.

Stanislava Mrázkováexpertka na online marketing, autorka kurzu Podnikanizplaze.cz

Zisk cez 8 eur na rozosielku a kontakt... Vďaka SmartEmailingu už niekoľko rokov presne viem, ktorým ľuďom som správu odoslal. Odvodiť si čísla je potom už maličkosť. Dokonca viem, koľkí ľudia si prečítali môj e-mail. Vďaka A/B testom aj to, ktorý predmet správy je dvakrát lepší.Pokiaľ to niekto na Slovensku alebo v Česku myslí s e-mail marketingom vážne, bude sa musieť naučiť pracovať so SmartEmailingom...

Martin Mikláš Rozhladna.sk

Smatemailing je přesně ten nástroj, který jsme potřebovali! Je to úžasný nástroj, který nám nejen ulehčuje práci při komunikaci s klienty, kterým touto cestou můžeme poskytovat 100% servis, ale navíc ušetří spoustu času, který můžeme věnovat nejen vylepšování našich služeb, ale i potenciálním klientům a pomáhat i jim bez většího úsilí prostřednictvím emailových kampaní, či smartkampaní, které tento nástroj poskytuje. Vřele doporučujeme každému internetovému obchodu s výrobky či službami, protože snadnější cestu při komunikaci přes internet si ani představit nedokážeme!

Práce se SmartEmailingem je snadná, rychlá a spolehlivá. Máme přehled, kdo si naši zprávu přečetl, dokonce kolikrát, a naopak, kdo ji z jakýchkoliv důvodů nedostal. Posunuli jsme náš mailing o několik pater výš.

Tomáš Dominecwww.vino.cz

SmartEmailing je pro nás ideální řešení elektronické komunikace se zákazníky. Velmi oceňujeme uživatelsky jednoduchý systém, propracované statistiky a funkční správu kontaktů. Všem vřele doporučujeme!

Přemysl Zedekwww.delikatesy-shop.cz

Spousta věcí se dá řešit automaticky, a přitom mám nad tím kontrolu... 🙂 SUPER, dík za pomocníka!

Karel FialaProfesionální fotograf www.karelfiala.cz

SmartEmailing je vynikajúci nástroj na komunikáciu s klientmi a obchodnými partnermi založený na jednoduchej, ale komplexnej administrácii s výbornou zákazníckou podporou.

RM group - travels & events designerwww.rmgroup.sk

Od roku 2002 se zabývám prodejem zábavní pyrotechniky a realizacemi ohňostrojů na míru. V roce 2010 jsem spustil e-shop www.aapyroshop.cz . V letech 2010, 2011, 2012 jsem měl roční obraty okolo 200.000,-. Chodil jsem při tom ještě do práce, která mě moc nenaplňovala, i když jsem byl vedoucím pracovníkem. Na konci roku 2012 jsem se dozvěděl o Davidovi a EA, do které jsem se na začátku roku 2013 rozhodl vstoupit. I když jsem měl doma ženu s tříměsíční dcerou a rodina byla na mně závislá, tak jsem se na MIO živě v Brně rozhodl dát v práci výpověď a věnovat se jen tomu, co mně baví - zábavní pyrotechnice. Začal jsem aplikovat nabyté zkušenosti a naplno využívat SmartEmailing. V roce 2013 jsem měl najednou obrat téměř 1.000.000,- a v roce 2014 téměř 2 mil. SmartEmailing a EmailAcademy proto každému doporučuji.

Roman KopřivaMajitel eshopu AApyro.cz