Sbírejte relevantní kontakty z Facebooku automaticky díky SmartEmailingu a SocialSprinters

V České a Slovenské republice je dle statistik na Facebooku přes 7.000.000 uživatelů. To rozhodně není zanedbatelný počet, který by si mohl podnikatel dovolit přehlížet. Facebook skýtá ohromný potenciál, jen je důležité vědět, jak na něj. A ideálně s co nejmenším úsilím. 

Sběr kontaktů z Facebooku není alchymie!

Možností, jak využít potenciálu sociální sítě k budování vaší databáze a brandu, je celá řada. Jako ochutnávku vašich možností jmenujme:

  • záložku s informacemi a pro budování databáze
  • fotosoutěž
  • soutěžní kolo štěstí
  • kvízy
  • testy
  • ebooky a další materiály ke stažení zdarma

Pustit se do práce s Facebookem můžete sami, nebo k tomu využít chytré aplikace, které vás povedou. Naše oblíbené jsou již delší dobu ty z české dílny SocialSprinters.

Proto máme obrovskou radost, že jsme SocialSprinters úspěšně napojili do SmartEmailingu. Pokud se rozhodnete budovat svou databázi i z Facebooku, kontakty se vám budou ukládat přímo do SmartEmailingu.  Vy pak na ně můžete spustit připravenou automatickou sérii. Jak dokonalé. 🙂 Můžete si vybrat z mnoha způsobů právě ten, který přesně vyhovuje vaší firemní strategii. 

S použitím aplikací SocialSprinters během 5 minut vytvoříte vlastní záložku na Facebooku, která bude uživatele bavit, bude pro ně mít hodnotu a vaše databáze bude růst.

Každý uživatel, který do aplikace vstoupí, pro vás totiž znamená relevantní kontakt do vaší databáze, se kterou můžete dál pracovat.

Nově už nemusíte seznamy ručně importovat do SmartEmailingu, ale po správném nastavení se vše odehrává automaticky. Jak na to zjistíte v tomto krátkém návodném videu:

Sami aplikace SocialSprinters využíváme a již brzy vám přineseme bližší informace, jak je možné soutěže využít. Těšte se na případovou studii a pokud vy sami máte s těmito aplikacemi zkušenost, podělte se o ni v komentářích a inspirujte 🙂

Lucie Stříbrská

Využívá sociální sítě k distribuci kvalitního obsahu, kterým roztáčí kola prodejního cyklu. Kouzlí na Facebooku a bez Instagramu nedá ani ránu - přirostl jí k srdci stejně jako fotografování, plachtění, minimalismus a čaj.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů