SmartEmailing se stává součástí platformy SmartSelling

SmartEmailing začíná psát novou kapitolu svého příběhu. Je nám jasné, že email marketing nezachrání vše. Může vaše podnikání postavit na nohy, ale pokud chcete skutečně více prodávat, potřebujete víc než jen komunikační strategii a nástroj pro email marketing. Musíte mít funkční web i prodejní argumenty. Chceme vám pomoct. I proto se SmartEmailing stává součástí chytré prodejní platformy SmartSelling.

A co to pro vás znamená?

Pěkně krok za krokem…

Všechny nové účty SmartEmailingu zakládáme již jako SmartSelling. Původní účty překlápíme do SmartSellingu v těchto květnových dnech. Že je váš účet překlopený, poznáte podle malého modrého S vedle tlačítka pro odhlášení z aplikace. Svůj účet můžete dál používat bez omezení a beze změn tak, jak jste byli doposud zvyklí.

hornilista

Další změny pak budou probíhat až do konce června.

Na co se můžete těšit?

  • Od 9. 5. 2016: Sjednocená fakturace – pokud máte od nás více aplikací, bude vám chodit jen jedna faktura.
  • Jednotné loginy a přihlášení do SmartSellingu – sjednotíme vaše přihlášení do všech našich aplikací. (Pokud nemáte FAPI nebo MioWeb, v rámci SmartSellingu si je můžete bezplatně vyzkoušet.)
  • Konec května: Mini online školení výhod SmartSellingu. (Do aplikace se můžete podívat i dříve, na konec května ale pro vás připravujeme školení a průvodce aplikací.)
  • 1. 6. 2016: Nejpozději se Firma 2.0 transformuje ve SmartSelling a.s.
  • 13. 6. 2016: Přichází v platnost nové obchodní podmínky SmartEmailingu – sjednocené pod obchodní podmínky SmartSellingu.
  • Červen 2016: Představení nových tarifů a cen – stávající klienti si mohou vybrat, chtějí-li si podržet staré tarify, nebo přejít na nové.

SmartEmailing v rámci SmartSellingu

Převedením vašeho účtu do SmartSellingu získáváte nově možnost odesílat také SMS. (Dobíjení kreditu pro posílání SMS a editaci svého tarifu najdete už pod SmartSellingem.) Hlavní předností SmartSellingu je jednodušší propojení našich aplikací mezi sebou – SmartEmailing + FAPI + MioWeb.

O všech novinkách a změnách vás budeme průběžně informovat emailem a zprávami přímo v aplikaci. Nechte se vést. 🙂 Jsme rádi, že jste s námi, a postaráme se o vás.

Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního email marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů