SmartStory: „Můj život se SmartEmailingem“

SS16_foto

Renata Králová

Přiznám se, že ještě před půl rokem jsem netušila vůbec nic o online marketingu, natož o automaticky odcházejících emailech. Žila jsem si v offline světě a dost se mi dařilo, tudíž jsem neměla důvod se nijak dál pídit o novinkách. Obchodovala jsem s Čínou, měla jsem eshop a během roku se mi podařilo vydělat 7 mil Kč.  Jenže pak jsem svoje offline podnikání pověsila na hřebík a hledala jsem, co podniknu dál. V té době  jsem na internetu “potkala” Davida Kirše a šlo to ráz na ráz. Začala jsem intenzivně studovat, zjišťovat, pracovat a nasávala jsem informace jako houba.

Krátce nato byl na světě můj web www.krizovatkazivota.cz. Protože hodně cestuji, tak mě okouzlila možnost být na cestách a přitom automat pracoval za mě. Mně pak chodily krásné objednávky, které ve spojení s FAPI neměly a nemají chybu.

Je bezva něco jednou nastavit a udržovat kontakt s klientem. Je bezva napsat ebook a můj web ho prodá za mě. Za dobu 4 měsíců jsem napsala 4 ebooky, některé prodávám, některé dávám zdarma. Z mojí poslední cesty po Vietnamu jsem napsala také ebook s množstvím krásných fotek. Lze jej stáhnout zdarma na http://krizovatkazivota.cz/vietnam-3/.

Mojí známí z offline světa dodnes nechápou, co si zase vymýšlím, protože se jim dobře pracuje v offline světě a nemají potřebu něco měnit. Mně naopak nadchnul svět internetu a přestože žiju v malém městě, tak nemusím nikam cestovat a přesto skrze internet krásně podnikám.

Spolu s tím, že se učím pracovat se smartemailingem (zdaleka ještě nevyužívám všechny jeho možnosti), tak bych řekla, že došlo i k mému přerodu. Uvědomila jsem si, že toho hodně umím a chci pomáhat i ostatním, aby věděli a znali.

Moje napsané ebooky zdarma:

Prostě SmartEmailing mě posunul zase dál v mém podnikání, kdy dokážu spojit praxi s teorií a protože jsem vystudovaná lektorka, tak připravuji vzdělávací seriál o tom, jak prožít svůj život spokojeně.

SmartEmailingu, díky. Přeji ti mnoho a  mnoho spokojených klientů,
Renata Králová
www.krizovatkazivota.cz

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů