SmartStory: „Pořádek nejen v životě“

Dlouho jsem zvažovala, jestli má cenu můj příběh psát. Proč? Cítím, že jsem zatím na začátku a tohle má být success story. No co, co není, může být…

Loni v létě jsem zažívala nehezké období – bojovala jsem se syndromem vyhoření, s pracovními neúspěchy, které mi přinesl, i zdravotními problémy, které stres vyvolává. Hledala jsem cestu, jak z toho ven. Přihlásila jsem se proto do programu, který mi pomohl odrazit se od psychického dna a začala jsem na sobě pracovat. K tomuto programu jsem získala i zajímavý ebook. Byl to ebook Davida Kirše, který popisoval hlavní principy infopodnikání. David ve mně zasel myšlenku mít vlastní web, čtenáře, podporovatele… Ta pomalu zrála a zavedla mne až na Digital Summit v lednu 2014. A najednou to šlo všechno ráz na ráz.

„A najednou to šlo všechno ráz na ráz.“

Jednou z mých silných stránek je schopnost vyhledávat informace a vytáhnout z nich to nejdůležitější. Mám dvě malé děti a tak jsem přečetla spoustu knih na toto téma, odkoučovala jsem v roce 2013 více než 100 hodin s maminkami na rodičovské dovolené ……. je proto logické, že vznikl web www.stastnirodice.cz, který je věnován všem rodičům, kteří chtějí být šťastní právě teď a ne až jim odrostou děti. Metodou pokus omyl jsem hledala způsob, jak přivést zákazníky na svůj web.

Nejprve se mi to nedařilo, ale potom jsem se zaměřila na potřeby, které my rodiče máme a vytvořila jsem „uklízecí projekt“. Jmenuje se Šťastně uklizeno :) a jeho cílem je, aby si všichni zapojení mohli užívat svého života a přitom se radovat z příjemného prostředí, ve kterém tráví svůj čas. Během dvou měsíců se moje databáze nafoukla na cca 500 kontaktů a každý den roste dál.

Kromě instrukcí a tipů k úklidu zasílám i prodejní maily produktů (zaměřené zejména na affiliate marketing), které jsou vhodné pro mou cílovou skupinu. Asi stovka kontaktů již reagovala na mé maily pozitivně. Mám další nápady a plány a uvidíme, co bude dál…

Každopádně mě to, co dělám, mě baví a neuvěřitelným způsobem jsem se posunula dál.

Hanka Kučová

www.stastnirodice.cz

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře
  1. Růžena napsal:

    Hodně štěstí, to musí vyjít

  2. Svetla Milotova napsal:

    preji jen skvele výsledky hodne stesti

  3. Looking for someone write my assignment here are Expert Allassignmenthelp well efficient and capable of creating unique assignments for students .Programming Assignment Help is a term which is best for students help, they can easily get help for their assignments online.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů