SmartStory: „Potřebovala jsem být s lidmi stále v kontaktu.“

Bude to téměř rok, co jsem začala aktivně využívat SmartEmailing na svých webových stránkách www.petramikulaskova.cz. E-mail marketingu jsem věřila, ale nikdy jej systematicky a účelně nepoužívala. Najednou bylo potřeba – sestavila jsem ebook zdarma ke stažení.

kniha-knihkupectvi (1)

Potřebovala jsem být s lidmi, co si jej stáhnou, stále v kontaktu. Díky formuláři na webu jsem posbírala každý měsíc několik stovek nových kontaktů. Proto jsem hned na začátku musela sestavit plán následné komunikace. A že jsem jej mnohokrát musela předělávat, testovat, s jinými lidmi konzultovat a všemožně upravovat – výsledek ovšem stojí za to!  V současné databázi mi více lidí přibývá, než ubývá.

„Lidé, co si ebook stáhli, mě více poznali.“

Má to ovšem jednu velkou výhodu – lidé, co si ebook stáhli, mě více poznali. Díky tomu se na mě obrací a žádají moje služby – takhle jsem sekundárně podpořila i prodej svých služeb, který předtím takový nebyl.

Petra Mikulášková,
pomáhám e-shopům vydělávat
www.petramikulaskova.cz

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.