Trefa do černého: iPad sestřelen!

Výherce iPaduBylo to napínavé.
Pak přišel on – STŘELEC.
Zbraní se mu stal SmartEmailing a municí oddaní zákazníci a fanoušci.
Zamířil.
Vypálil.
A trefil cíl. Přesně do černého.

To celé ještě 1798x zopakoval.

NE. Nestřílíme si z Vás. Na vlastní oči jsme to viděli. 1799 zásahů do černého = „Likes“ znamená jediné. Máme vítěze naší letní akce: „SmartStory – Váš příběh za iPad“.  A kdo je tím neznámým čarostřelcem a majitelem nového iPadu?

Svým příběhem o důležitosti výběru správné zbraně si získal největší přízeň Ing. Jiří Sedlačík jehož „domovina“ asi nikoho nepřekvapí – je jí Česká zbrojovka a.s. Gratulujeme! Vítěznou SmartStory si můžete přečíst ZDE. Zajímá Vás, jaká byla jeho strategie? Nás také, a proto se můžete těšit na rozhovor se šťastným výhercem, který najdete na našem blogu. JIŽ BRZY.

A jelikož je iPad k Jiřímu již na cestě, nezbývá nám než mu udělit přátelskou radu:
„Není jablko jako jablko.“

jablicko

Sláva vítězi, čest milionářům!

Mezi Smart příběhy, které jsme dostali, není poražených. Všechny SmartStory jsou neuvěřitelně inspirativní. Všechny do jediné jsou fantastickými SUCCESS příběhy, před kterými jsme museli smeknout. A NEJEN MY.

Dohromady nasbíraly 4519 LIKES!

Jejich autoři sebrali odvahu a sdíleli svůj osobní příběh. A proto jim všem, bez rozdílu počtu získaných liků, dopřejeme cenu, která rozhodně není cenou útěchy. Umožníme jim prožít MILIÓNOVÝ ROK.

Miliónový rok je tříhodinový trénink v hodnotě 990 Kč, pod vedením Bohdany Kabátové a Davida Kirše, během kterého můžete postavit pevné základy svého úspěchu. No a všichni účastníci akce: „SmartStory – iPad za Váš příběh“ tyto základy postaví a upevní, a to ZDARMA.

Je čas pro Vaši vlastní SmartStory…

Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního email marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů