Vkládání obrázků z fotobanky přímo do editoru e-mailů

Taky se Vám stává, že potřebujete narychlo nějaký obrázek pro svou e-mailovou kampaň? Nebo Vás nebaví prohledávat různé fotobanky a zjišťovat, který obrázek je placený a který zdarma?

Pokud ano, tak se Vám bude určitě hodit a líbit nová funkce vkládání obrázku v editoru přímo z fotobanky Pixaby, kde jsou obrázky volně k použití.

Jak vložit obrázek z fotobanky do e-mailu?

V editaci vaší e-mailové kampaně, případně e-mailové šablony si vyberete prvek s obrázkem v e-mailu, kam chcete vložit nový nebo nahradit stávající obrázek. Kliknete na obrázek a v pravé části úpravy obrázku zvolíte možnost “ Změnit obrázek“ viz. obrázek č.1.

Dostanete se do správce medií, kde v horní liště zvolíte možnost “ Fotobanka“ dle obrázku č.2 níže.

Do pole s vyhledáváním “ Jaký obrázek hledáte?“ zvolíte klíčové slovo obrázku, který byste rádi použili. V našem případě se jedná o slovo finance. Následně z celé řady nalezených obrázků si vyberete kliknutím na něj ten, který chcete použít ve svém emailu viz. obrázek č.3.

Vybraný obrázek se poté automaticky nahraje a přizpůsobí velikosti prvku s obrázkem a vy tak nemusíte řešit jeho šířku nebo výšku viz. obrázek č.4.

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 824 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů