Vydělávejte
s aplikací SmartEmailing

Affiliate partnerství přináší provize a další výhody.

Proč se vyplatí SmartEmailing doporučit ostatním?

Automatizace e‑mailingu

Scénář pro rozesílku e-mailů nastavíte pouze jednou a pak už se nemusíte o nic starat. E-maily a veškerá oznámení chodí automaticky a bez nutnosti zásahu na kontakty, které splňují zvolená pravidla. S aplikací SmartEmailing tak dlouhodobě šetříte čas i energii.

Automatizace dokáže v řádu vteřin reagovat na chování kontaktů (například vyplnění žádosti na internetu). S tvorbou funkčních automatizačních scénářů vám rádi pomůžeme.

Bezpečný systém

Data zákazníků nesdílíme s třetími stranami. Vše je bezpečně uloženo na našich vlastních serverech výhradně na území EU. S aplikací SmartEmailing máte jistotu, že splníte přísné regule České republiky i Evropské unie a veškeré funkce budou v souladu s GDPR.

13 543

uživatelů si SmartEmailing zamilovalo

Proč se stát Affiliate partnerem

Okamžitá provize

Za každou uskutečněnou registraci skrz váš affiliate odkaz získáte 20 % z ceny, kterou klient zaplatí, a to v případě jakéhokoli typu účtu.

Lifetime provize

Provize z každého klienta budete dostávat po celou dobu působení klienta u SmartEmailingu. Při každé jeho platbě tarifu se vám tak přičtou nové provize.

Motivační odměny

Provizemi to zdaleka nekončí. Čeká na vás ještě celá řada soutěží a zajímavých bonusů. A pro ty nejlepší z vás máme připraveno speciální překvapení.

Propagační materiály

Můžete počítat s maximální podporou ze strany affiliate manažera a celého SE týmu. Předpřipravené podklady vám usnadní práci.

Lepší výsledky

Je jedno, zda váš klient s aplikací SmartEmailing teprve začíná, nebo už má vybudovanou databázi. Vyšší efektivity e-mailů dosáhne tak jako tak.

Snadná propagace

Náš tým SmartEmailingu je vám neustále k ruce a pomůže vám s přípravou grafických materiálů včetně bannerů do reklam různých formátů.

Nápověda a praktické tipy

K dispozici máte naučná videa, postupy krok za krokem a užitečné tipy na propagaci. Zapojení vaší komunity a tvorba kampaní je jednoduchá.

Spokojení klienti

Propagací aplikace SmartEmailing pomůžete návštěvníkům svého webu a svým kontaktům k profesionální a intuitivní správě e-mail marketingu.

Další aktivity

Kromě řízení naší aplikace také pořádáme offline události a podporujeme jiné online projekty, do nichž se můžete kdykoliv zapojit.

Jak nás můžete propagovat?

E-mail

Zasláním odkazu na vzdělávací materiály na svou e-mailovou databázi.

Vlastní webové stránky

Podporou kampaně vytvořením zajímavých článků, rozhovorů nebo bannerů.

Sociální sítě

Sdílením odkazů na připravený obsah na Facebooku, YouTube a dalších sítích.

PPC reklama

Posíláním návštěvníků skrze placenou reklamu rovnou na prodejní stránku.

Klientské účty

Doporučením aplikace SmartEmailing svým klientům pod hlavičkou své agentury.

Vlastní strategie

Přípravou propagace na míru pro svou cílovou skupinu nebo obchodní partnery.

Společně k úspěchům

Po celou dobu tady budeme pro vás. Dáme vám k dispozici bannery k propagaci, zrealizujeme online školení a připravíme materiály, které vaší komunitě pomohou pochopit, proč je e-mailing důležitou součástí každé business strategie a co jim přinese právě SmartEmailing.

SmartEmailing lídři

Jak se stát affiliate partnerem
a propagovat SmartEmailing?

Registrace

Zaregistrujte se ZDE. Stačí vyplnit e-mail, heslo a několik dalších informací. Poté klik na tlačítko Potvrdit a je hotovo.

Unikátní kód

V affiliate partnerském systému najdete svůj unikátní partnerský kód a bannery SmartEmailingu, které můžete využít pro propagaci.

Propagace

Tento affiliate kód používejte pro propagaci na svých webových stránkách, sociálních sítích a v e-mailu na svou databázi kontaktů. 

Pozor! Klient se pro objednávku nemusí rozhodnout hned. Jeho registraci evidujeme po dobu 120 dní po první návštěvě (přes váš affiliate odkaz) a svou provizi získáte v průběhu tohoto období.

Staňte se partnerem
hned teď