Naučte se ovládat SmartEmailing z pohodlí domova  - oblíbené školení je nyní ONLINE - jen za 250 Kč. 

AFFILITE PROGRAM

PRO VÁS

AFFILIATE

Staňte se naším partnerem a propagujte SmartEmailing.

3 DŮVODY PROČ SE STÁT AFFILIATE PARTNEREM

 • 1
  20% z každého prodeje
  Za každou registraci uskutečněnou přes váš affiliate odkaz získáte 20 % z ceny, kterou klient zaplatí, a to v případě jakéhokoli typu účtu.
 • 2
  Provize po dobu 1 roku
  Provize z každého klienta budete dostávat po dobu jednoho roku po klientově registraci. Při každé jeho platbě se vám tak přičtou nové provize.
 • 3
  Vaši klienti vám poděkují
  Propagací SmartEmailingu pomůžete návštěvníkům svého webu a svým kontaktům k tomu, aby i oni dělali email marketing jednoduše a profesionálně.

Jak se stát affiliate partnerem a propagovat SmartEmailing.cz?

Zaregistrujte se na stránce https://partneri.proaffil.cz/smartselling tak, že vyplníte svůj e-mail, heslo a další potřebné údaje a klikněte na tlačítko Potvrdit v dolní části stránky.

V affiliate partnerském systému najdete svůj unikátní partnerský kód a také bannery, které můžete využít pro propagaci.

Tento affiliate kód používejte pro propagaci na svých webových stránkách, sociálních sítích a emailem na svou databázi kontaktů.

A pozor! Ten, koho doporučíte, se nemusí rozhodnout hned. Jeho registraci evidujeme po dobu 90 dní po první návštěvě (přes váš affiliate odkaz) a vy získáte provizi, i když se rozhodne kdykoli v průběhu tohoto období.

Dárek pro vás!

Ke každé registraci do partnerského programu pro vás máme dárek – eBook: 3 cesty jak nejlépe propagovat. eBook, ve kterém se naučíte 3 cesty, které používají úspěšní affiliate partneři pro propagaci programů. Najdete zde základní techniky propagace pro majitele webových stránek, databází kontaktů a provozovatele skupin na sociálních sítích.