ÚSPĚCHY KLIENTŮ JSOU NEJLEPŠÍ REFERENCE

Vera-Lucka-Shoptet-workshop

SPOLUPRACUJEME UŽ S VÍCE
NEŽ 13 000 KLIENTY

Spoluprací, nemyslíme jen stabilní zázemí spolehlivého nástroje pro chytrý e-mailing, vyvíjeného na základě moderních trendů a potřeb našich zákazníků, ale také sdílení našeho know-how z pozice jedničky v e-mail marketingové automatizaci a doručitelnosti na českém trhu.

Tomáš Vacek

CONTEXTO

“Dlouho jsme na českém trhu hledali partnera, který by dokázal zabezpečit multikanálovou prezentaci tak, aby efektivně naplňovala naše obchodně marketingové strategie, které připravujeme pro klienty. SmartEmailing je pro mě opravdovým partnerem, kterého můžu vřele doporučit.”
contexto

David Krištof

ESET

“Vřele vám doporučuji používat SmartEmailing, který u nás prošel opravdu drsným výběrovým řízením včetně porovnání s velmi známými korporátními řešeními. V poměru cena výkon vyhráli a všechny naše požadavky navíc nejsou pro lidi ve SmartEmailingu problémem, ale naopak výzvou.”
Logo ESET

Martina Cílková

Národní divadlo

“SmartEmailing je pro mě zářným příkladem, jak má progresivní česká technologická firma fungovat. Snaží se pochopit svého klienta, vyjít mu vstříc, přinášet nápady a inspiraci a zároveň mu pomoct tam, kde by mohl sám utonout…”

“To vše je zabaleno do pozitivní atmosféry a příjemné komunikace, a to i navzdory přepracovanosti a shonu v kritických letech 2020/2021.”

Daniel Kotlaba

Wunderman

“Se SmartEmailingem se nám spolupracuje fantasticky, řeší veškeré naše individuální požadavky a my jsme pak schopní lépe se přizpůsobit našim klientům.”

Zdeňka Sobotová

Diakonie

“Mám na starosti péči o naše dárce. Pomáháme dětem, dospělým i seniorům v různých životních krizích. Působíme na 153 místech v české republice a v 10 zemích na světě. SmartEmailing nám pomáhá poskytovat našim dárcům zpětnou vazbu. Na spolupráci si ceníme výborné zákaznické podpory. Když máme jakýkoli dotaz, dostane se k nám rychle a ochotně odpověď. Moc se nám líbilo také úvodní školení, kde jsme se dozvěděli, jak se v systému zorientovat, pomohli nám nahrát kontakty, ušetřili jsme si spoustu trápení.”

Logo Diakonie

Radovan Ivánek

Diners Club INTERNATIONAL

“Řešili jsme kvalitní komunikaci s externími partnery a nárůst prodejních aktivit, a díky SmartEmailingu jsme obě tyto oblasti kvalitně vyřešili. Noví klienti dostávají také automatickou kampaň, díky které jsme snížili počet odbavovaných telefonátů a dotazů.”

Jakub Roun

Armáda spásy

“SmartEmaling jsme začali používat zejména v oblasti fundraisingu. Prostřednictvím pravidelných newsletterů komunikujeme s našimi stávajícími dárci a informujeme je o našich dalších sbírkách a projektech. Díky pravidelné komunikaci se nám podařilo více aktivizovat tento segment podporovatelů a získat nemalé finanční prostředky pro naši činnost. Na základě těchto zkušeností a díky uživatelsky příznivému prostředí SmartEmailingu začínáme postupně využívat i další jeho potenciál v interní komunikaci mezi našimi zaměstnanci.”
Armáda spásy

Petr Kovařík

Pražská Čokoláda

“Jsem ředitelem firmy Pražská Čokoláda. Pro komunikaci s našimi klienty a provoz na e-shopu používáme SmartEmailing. Díky tomu, že nám pomohli s nastavováním šablon a dalšími nastaveními, získali jsme téměř 60% open rate. To nám zajistilo následný prodej na e-shopu. Důvodem, proč používáme SmartEmailing je jeho jednoduchost a zákaznická podpora. Je úžasné, že lidi, kteří tam pracují, mají produkt rádi a vždy velice rádi poradí.”

Pražská čokoláda logo 150

Roman Kučera

Lesensky.cz

“SmartEmailing používáme na denní bázi přes 5 let. Kolegové z PR oddělení hlavně pro komunikaci s médii a marketing pro rozesílání newsletterů klientům. Vyzkoušeli jsme mnoho řešení, ale ujistili jsme se pouze v jednom. SmartEmailing se jednoduše ovládá, funguje, má přehledné statistiky a osobně se mi líbí soulad s GDPR.”

Karel Fiala

Profesionální fotograf

“Spousta věcí se dá vyřešit ve SmartEmailingu automatizací, ale přitom lze mít nad nimi stále kontrolu. Skvělý pomocník!”

Lucie Vincencová

CNC

“Jako správce e-mailingu v Czech News Center jsem se spoluprací ze strany SmartEmailingu velmi spokojena. Velmi kladně hodnotím jejich aktivní a vstřícný přístup při řešení všech našich často ne zcela běžných požadavků i vysoké nasazení a ochotu pomoci při řešení jednotlivých kroků v rámci migrace. První přenesené a spuštěné automaticky ve SmartEmailingu byly ze strany CNC hodnoceny velice pozitivně – dostalo se nám pochvaly od spolupracovníků napříč celou společností. Zároveň moc oceňujeme konzultace i pomoc při migraci dat, která není v případě tak velké společnosti, jako je CNC, nejjednodušší a neobejde se bez komplikací. 

S takovým partnerem, jakým nám je SmartEmailing ale nemáme obavu, že vše zvládneme a věříme, že společnými silami do budoucna posuneme fungování našeho mailingu na vyšší úroveň.”

Anna Brixová

Člověk v tísni

„Ani Člověk v tísni se neobejde bez e-mail marketingu. V e-mailech od nás ale neuvidíte žádné položky, co by se vám mohly líbit, ani kousky, co jste zapomněli v košíku. Píšeme našim dárcům o osudech lidí, které jsme společně pomohli změnit k lepšímu. Zveme učitele nebo asistenty pedagoga na odborná školení zdarma. Nebo ukazujeme jednotlivým místním úřadům, co vše jsme v okrese i s jejich pomocí dokázali. SmartEmailing je spolehlivý nástroj, který nám tuto komunikaci výrazně usnadňuje. Díky ochotné podpoře a lidskému přístupu zaměstnanců ze SmartEmaillingu dokážeme vždy vyřešit každou naší potřebu, i když je někdy tak trochu speciální :). Děkujeme!“

Marek Sedláček

Marketing Manager z Unuodesign s.r.o

“SmartEmailing firmě Unuo.cz velmi pomohl s rozvojem e-mailové komunikace se zákazníky. S e-mail specialistou můžeme řešit všechny problémy individuálně a zároveň nám spolupráce pomáhá naplňovat naše marketingové cíle. Nástroj mohu vřele doporučit.” 

unuo

Jana Kopecká

Majitelka e-shopu www.detskahra.cz

“Spolupráci se Smartemailingem mohu vřele doporučit. Mají skvělé nápady, kterými vás dokáží nadchnout a především je umí velmi dobře realizovat. Jsou velmi kreativní a vždy nápomocni i menšímu e-shopu, jako jsme my. Jejich automatizace jsou skvělým mostem mezi e-shopem a zákazníkem a udržují zákazníky stále v kontaktu s e-shopem. I pro menší zákazníky umí vytvořit velké věci:-).”

Dětská hra logo

Marek Šnajdr

HIT OFFICE / HIT FOOD PACK

Hledali jsme vhodného e-mailingového pomocníka, SmartEmailing nás okouzlil svou jednoduchostí, rychlostí a spolehlivostí. Kdykoliv si s něčím nevíme rady, ochotně nám pomohou na zákaznické podpoře.

Po ročním testování jsme se rozhodli jít o krok dále a přešli jsme na vlastní šablonu, kterou nám taktéž ve SmartEmailingu navrhli. V rámci konzultace nové šablony jsme dostali i další doporučení, které budeme společně postupně realizovat.

Pokud váháte při výběru e-mailingového nástroje, můžeme Vám doporučit právě SmartEmailing. S takovým partnerem je radost spolupracovat.”

Robert Kleiner

S1W s.r.o.

Rád bych poděkoval týmu SmartEmailing za skvělou spolupráci, která vede k výsledkům.

Poslat v dnešní době hromadný -email není nic těžkého, ale potěšit svého zákazníka oku lahodící nabídkou na zboží, které mu udělá radost, to už je jiná káva.

Mgr. Jakub Hofmann MBA

Wüstenrot

“Spolupráci si velmi chválím, protože je to milá parta lidí, která se snaží vždy vyjít maximálně zákazníkovi vstříc. Připravili pro nás řešení zcela na klíč, od grafického zpracování šablony e-mailů až po novou funkci tzv. landing pages, díky kterým se k obsahu sdělení dostane kdokoliv z jakéhokoliv zařízení, bez nutnosti být připojen na firemní intranet.”

Jakub Čižmař

E-mailingový specialista a stratég

“Se SmartEmailingem spolupracuji od roku 2011 (to už je 10 let?). Už na svém prvním blogu jsem chtěl mít od samotného spuštění sběr e-mailových kontaktů a automatizované kampaně. Když jsem později začal nabízet své služby jako konzultant e-mailového marketingu, SmartEmailing se stal mým každodenním parťákem, se kterým spolupracuji do dnes. Oceňuji zde hlavně osobní přístup, jejich progresivní přístup a ochotu pomoci, kdykoli je potřeba. Za to, že máme český e-mailingový nástroj světové úrovně a s českou podporou jsem moc rád. Ženou se kupředu, přidávají neustále nové funkce, celý nástroj vylepšují. Nemohu jinak, než doporučit…”
Jakub Čižmař logo

Jana Vytisková

PackWay

“Spolupráce se SmartEmailingem nás nakopla správným směrem! Už je to víc jak 9 let, kdy se naším parťákem v online byznysu stal SmartEmailing a musíme říct, že nelitujeme. Není to jen užitečný a účinný nástroj na rozesílku newsletterů, ale především tým bezva lidí, kteří vás nikdy nenechají ve štychu. Mají bezkonkurenční znalost českého prostředí a tím pádem můžete mít jistotu, že vaše e-maily doručí, jak mají a tam, kam mají. A pokud to přeci jen někde zamrzne, stačí jeden telefonát a hned hledají, kde na cestě se to zaseklo. Díky těmto dobrým zkušenostem můžeme SmartEmailing s klidným srdcem doporučit každému, komu záleží, aby jeho e-maily neskončily v koši a začaly vydělávat.”

Michaela Purová

Medicon

“V rámci testování jsme odeslali na část naší databáze e-maily ze SmartEmailingu a open rate byla skoro o 70 % vyšší než u našeho stávajícího e-mailového řešení.”

Tomáš Dominec

vino.cz

“Práce se SmartEmailingem je snadná, rychlá a spolehlivá a náš e-mail marketing jsme posunuli o několik pater výš. Máme přehled o tom, kdo si naši zprávu přečetl a kolikrát. Víme, kdo a z jakých důvodů ji nedostal.”
Víno.cz logo

Stanislava Mrázková

Podnikání z pláže

“Dlouhou dobu jsme neměli nástroj pro efektivní správu kontaktů a e-mail marketing. Poté jsme přešli ke SmartEmailingu, který využíváme denně. Pracujeme se seznamy, statistikami, vyhodnocujeme úspěšnost kampaní a celkově optimalizujeme e-mail marketing. Aplikaci rozhodně doporučuji začátečníkům i těm s pokročilými požadavky.”
Logo PZP

Roman Kopřiva

AApyros.r.o.

“Díky využívání SmartEmailingu a jeho funkcí jsem během dvou let zvýšil roční obrat z 200.000,- na téměř 2 miliony.”
AApyro logo