E-mailingový nástroj pro divadla, muzea a festivaly

Dostaňte program vašich akcí a představení rychle a spolehlivě k vašim divákům

Přívětivá aplikace

Každý nový klient je zvaný na náš pravidelný on-line workshop, kde ho naučíme SmartEmailing používat. Pro tvorbu e-mailových šablon jsme vyvinuli SmartEditor, který funguje na pricipu drag & drop. Vaše krásné e-maily na sebe tak nenechají dlouho čekat.

Připravili jsme pro vás i několik vzorových šablon, jednoduše je přizpůsobíte vašim představám. K dispozici vám je také náš zkušený kodér, který promění váš grafický návrh v responzivní šablonu.

Reprezentativní e‑mailing

Vaše kulturní instituce kultivuje společenský vkus a přináší nám umělecké vytržení z všedních dnů. I proto si v online světě zasloužíte tu nejlepší sebepropagaci.

Poskytneme vám chytré řešení e-mail marketingu, které je uživatelsky přívětivé a které bude vaši instituci prezentovat v tom největším světle.

Díky aplikaci SmartEmailing bude váš e-mailing efektivní, designově vytříbený a kultivovaný. Klienti Colosseum Ticket k nám mají usnadněnou datovou cestu díky již předpřipravené integraci.

E‑mail marketingová automatizace

Důraz na automatizaci je klíčovým prvkem aplikace SmartEmailing. Scénář e-mailingové automatizace může na základě nastavených podmínek posílat e-maily na kontakty, kterým se například blíží termín představení nebo kterým bylo představení zrušeno. Různá e-mailová oznámení tak lze odesílat bez nutného zásahu obsluhy.

Automatizace dokáže v řádu vteřin reagovat na chování kontaktů, kteří například vyplnění webový formulář, navštíví konkrétní stránku na webu nebo vytvoří rezervaci. S tvorbou funkčních automatizačních scénářů vaší kulturní instituci rádi pomůžeme.

Profesionální
podpora

Ačkoliv je SmartEmailing intuitivní, dát si vše do souvislostí a poznat všechny funkce může být někdy náročné. Proto je důležité vědět, že na to nejste sami. Během naší spolupráce o vás bude pečovat tým podpory. Počítejte s lidským přístupem a profesionalitou.

Využijte našeho online workshopu a můžete se bez obav pustit do tvorby kampaní. Pomůžeme vám s nastavením účtu, přechodem z jiného nástroje, zařídíme audit vašeho účtu a postaráme se i o pravidelnou správu vašeho e-mail marketingu.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici.

Vyberte si verzi podle svých potřeb

STANDARD je ideální pro podnikatele, malé a střední firmy – od 0 do 50 000 kontaktů. Cena za užívání aplikace se odvíjí od počtu kontaktů v databázi. Ve SmartEmailingu najdete všechny funkce potřebné pro kompletní správ u e-mail marketingu, technickou podporu i API.


Individuální cena, zanechte nám kontakt, ozveme se vám

Porovnání funkcí
STANDARD vs PRO

STANDARD

SE

PRO

SE PRO

Drag and drop editor

Ano

Ano

Responzivní e-mailové šablony zdarma

Ano

Ano

Základní automatizace (svátky, triggery, smart kampaně)

Ano

Ano

Pokročilá automatizace (editor scénářů, multikanálový opuštěný košík..)

x

Ano

Transakční SMS

x

Ano

FB a Sklik audience

x

Ano

Viber (za poplatek)

x

Ano

Základní A/B testování

Ano

Ano

A/B testování marketingových kanálů a automatických kampaní

x

Ano

Skloňování jmen a příjmení

Ano

Ano

Základní segmentace

Ano

Ano

Skórování kontaktů

x

Ano

Základní statistika e-mailu

Ano

Ano

Analýza DMARC reportů

Ano

Ano

Podpora na telefonu po-pá 9:00-16:00

Ano

Ano

Vlastní account

x

Ano

GDPR a bezpečnost

Ano

Ano

API integrace

Ano

Ano

Vyzkoušejte SmartEmailing ještě dnes

Bez závazků, bez nutnosti zadávat platební kartu, jednoduše a se všemi funkcemi

Kulturní instituce, které nám důvěřují

Národnáí divadlo logo
Slovenské národné divadlo
Tyjátr logo
Vršovické divadlo Mana
Divadlo Mír
Východočeské divadlo
Divadlo Ungelt
Karlovy vary Film festival logo