Přidej se k nám

Aktuální pracovní příležitosti najdeš přesně tady.
Dělej to, co tě baví a v čem vynikáš.

Interní tým: Marketing

Neustále rosteme, máme spoustu nápadů, které nestíháme realizovat. Proto hledáme parťáka, co s námi bude na jedné lodi. Někoho, kdo zapadne do našeho marketingového týmu, bude kreativní, aktivní a ideálně bude mít zkušenosti s e-mail marketingem.

Interní tým: Vývoj

V klíčových aspektech naší aplikace nechceme být závislí na produktech třetích stran, píšeme svůj kód svůj a jsme na něj pyšní. Přidáš se k nám?

Interní tým: Marketing

Nejvyšší čas pořádně se opřít do našich PPC kampaní a nastavení GA. K tomu se nám bude hodit seniorní kolega na částečný úvazek, který se o všechno postará:)

Máme spoustu nápadů a vytváříme skvělé věci, které chceme sdělit světu. K tomu potřebujeme seniornějšího parťáka, který si vezme na starost naše sociální sítě, blog i obsah interních newsletterů.

Protože chceme udělat naši aplikaci SmartEmailing pro zákazníky ještě víc sexy, hledáme šikovného frontenďáka nebo frontenďačku. Chceme ji prostě vyladit, co to půjde.

Interní tým: Agentura/Specialisté

Poptávek přibývá a stejně tak přibývá i služeb, které zajišťujeme. Pojď se k nám starat o velké klienty a jejich pohodový onboarding, rozšiřování služeb i jednorázové projekty. Budeš OWNER: tvůj projekt, tvoje plány, tvoje deadliny.

Interní tým: Agentura/Specialisté

Naučíme tě tvořit a spravovat automatizované scénáře, a budovat pokročilou marketingovou komunikaci, která má dopad na klientův byznys. Jsme jedničky v oboru a to stejné chceme i pro naše klienty.

Jaké jsou naše hodnoty?

Spolehlivost a odvaha

Platí to o naší aplikaci, ale taky o každém z nás. Navzájem se jeden o druhého můžeme opřít. Pojíme zkušenosti s chutí zkoušet neotřelé způsoby a novinky. Díky tomu se posouváme dál my i naši zákazníci.

Profesionalita s lidským přístupem

Ať jde o jakékoliv oddělení, všichni jsme profíci v oboru. Práci děláme srdcem a podle toho vypadá naše komunikace se zákazníky a okolním světem.

Svoboda

Jsme svobodná firma. To znamená, že známe své platy, svoje poslání ve firmě a pracujeme tak, abychom se stíhali věnovat svým rodinám, koníčkům nebo jakýmkoliv zálibám.

Inspirace

Nemáme jen emailingový nástroj, ale i platformu, která si klade za cíl klienty i celý trh edukovat a posouvat kupředu na stejnou úroveň s vyspělými zahraničními trhy.

SmartEmailing poertrét

Benefity

Čeká tě nadšených tým profíků, které práce baví. Stabilní místo v rostoucí společnosti. Dynamické pracovní prostředí otevřené pro nové myšlenky. Odpovídající finanční ohodnocení je samozřejmostí.

Firemní benefity již od nástupu:

Co se ve SmartEmailingu líbí nám

Lenka Švihálková

Lenka Švihálková

Marketing

„SmartEmailing je jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí, okamžitě se stal mou srdeční záležitostí. Pouštíme se do velkých věcí, baví nás to a žijeme tím. Je to práce, která mi dává smysl.“

Denisa Vávrová

Denisa Vávrová

Služby

Ve SmartEmailingu mě nejvíce baví tým lidí, díky kterému se neustále posouvám dál a každý den se učím něco nového. Asi poprvé můžu říct, že mě v práci baví každý den.

Lukáš Buchta

Lukáš Buchta

Obchod & accounts

Ve SmartEmailingu jsem navázal na to, co mě baví nejvíce – práce s klienty. Velmi si cením přátelské atmosféry a možnosti pracovat na věcech, které mě baví.

Petra Klimková

Petra Klimková

Zákaznická péče

„SmartEmailing mi dává možnost pracovat ve skvělém kolektivu. Jsme lidé, kteří mají zájem posouvat dál nejen firmu jako takovou, ale i své klienty. A v neposlední řadě i sami sebe.“

Život ve SmartEmailingu

Přidej se k nám ještě dnes

Kateřina Fišerová

Kateřina Fišerová

Generální ředitelka