Antispamová
politika SmartEmailingu

SmartEmailing je jako přední nástroj pro e-mail marketing v Čechách a na Slovensku lídrem i ve své antispamové politice.

Spam jednoduše
NETOLERUJEME

Všichni klienti SmartEmailingu s antispamovou politikou souhlasili a berou na vědomí, že při porušení některého z následujících pravidel jim přestane býti poskytována služba, bez nároku na náhradu.

Vlastní budovaná databáze

V souladu s českou legislativou umožňujeme odesílat obchodní sdělení pouze na vlastní zákazníky či e-mailové adresy s uděleným informovaným souhlasem se zasíláním obchodních sdělení a souhlasem se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Nepodporujeme rozesílku na cizí kupované databáze. Klienti s importem kontaktů potvrzují, že mají uvedené souhlasy k dispozici.

Smart Database

Použití odhlašovací patičky

Odhlašovací odkaz je ze zákona povinností v každém e-mailu. Aby se mohli odběratelé jednoduše odhlásit, všichni klienti používají naši předpřipravenou odhlašovací patičku. Odhlašovací odkaz musí být jasně označen textem vedoucím k odhlášení a viditelnou barvou a fontem.

Tento e-mail je dle české legislativy sdělením, ze kterých se můžete odhlásit zde.

Tento e-mail je určen vlastníkovi e-mailové adresy: smartjenejlepsi@gmail.com a odesílatelem za SmartEmailing (SmartSelling a.s. se sídlem: Netroufalky 797/5, 625 00 Brno, IČ: 29210372) je: podpora@smartemailing.cz.

Označení odesílatele

Označení
odesílatele

Každá kampaň musí obsahovat označení odesílatele, podle kterého odběratel pozná, kdo mu píše.

Nepoužívejte pouze název společnosti, pokud se vaše webové stránky či služba jmenují jinak. Je ve vašem zájmu, aby si váš e-mail odběratel spojil s tím, komu souhlas udělil.

Označení obchodních sdělení

Ze zákona musí být každé obchodní sdělení označeno.

Nedávejte O.S. do předmětu e-mailu. Text ve smyslu: „Tento e-mail je ze zákona obchodním sdělením“, již je umístěn v naší patičce. Pokud jej úmyslně nesmažete, nemusíte se o nic starat.

Nespamování
i mimo zákon

– práce s databází

Všechny klienty vedeme ke správnému zacházení s databází – segmentaci kontaktů podle zájmů a oborů, podle aktivity. Posílání e-mailů 5x denně na celou databázi rovněž považujeme za spam, a to i za předpokladu, že máte souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Co sledujeme?

Všechna výše uvedená pravidla slouží k zajištění maximální doručitelnosti vašich kampaní. Pokud máte k našemu antispamu jakékoli otázky, prosím napište nám na: podpora@smartemailing.cz