Kontaktní osoba pro média

Jindřich Jíra
Jindřich Jíra
Kontaktní osoba pro styk s médii a PR

jindra.jira@smartemailing.cz

Logo

Černé písmo, zelený piktogram

Logo SmartEmailing ve formátu PNG

Logo SmartEmailing ve formátu EPS

Bílé písmo, bílý piktogram

Logo SmartEmailing ve formátu PNG

Logo SmartEmailing ve formátu EPS

Základní informace o SmartEmailing

Jsme spolehlivý český nástroj pro chytrý e-mail marketing. Na českém trhu působíme od roku 2010 a dnes doručujeme marketingové i transakční e-maily 5.000 firem, mezi kterými najdete známé korporace i střední a malé firmy, e-shopy a podnikatele. Denně doručíme průměrně 3 miliony e-mailů, které firmám pomáhají budovat vztah se zákazníky a více prodávat.

Úspěch SmartEmailingu a našich klientů stojí na propojení dvou oblastí. Základem je stabilní, robustní nástroj, který  je uživatelsky jednoduchý na ovládání a navíc se opírá o profesionální českou podporu. Další částí je edukace trhu a specialistů v oboru, ať už osobně, blogovými články nebo podcastem, je důležité, aby dělali marketing efektivně, bez spamu a měli aktuální informace z oboru.

Posílání spamu netolerujeme a díky přísné antispamové politice a spolupráci s předními českými freemaily a antivirovými společnostmi vytváříme prostředí pro e-mail marketing, který neobtěžuje, ale je přínosný a funguje.

Kromě pravidelných on-line akcí, jakou je například E-mail Marketing Online Summit pořádáme také živou konferenci Ze života e-mailu.

Manažerka nástroje SmartEmailing

Kateřina Fišerová
Kateřina Fišerová
CEO