PRO MÉDIA

Kontaktní osoba

PR LESENSKÝ 
Martin Bořil
PR & Media Manager

LESENSKY.CZ s.r.o.
mobil.: +420 728 322 294
e-mail: boril@lesensky.cz 

Logo

Černé písmo, zelený piktogram

Logo SmartEmailing ve formátu PNG

Logo SmartEmailing ve formátu EPS

Bílé písmo, bílý piktogram

Logo SmartEmailing ve formátu PNG

Logo SmartEmailing ve formátu EPS

Základní informace o SmartEmailing

SmartEmailing je spolehlivý český nástroj pro kompletní e-mail marketing. Na českém trhu působí od roku 2010 a dnes pomáhá téměř 5.000 firem budovat lepší vztahy se zákazníky a více prodávat. Denně pro ně doručíme v průměru 3 miliony e-mailů. Úspěch SmartEmailingu a jeho klientů stojí na propojení dvou oblastí. Základem je stabilní, robustní nástroj, který se jednoduše ovládá, je celkově uživatelsky přivětivý a opírá se o profesionální tým podpory. Další částí je vzdělávání trhu a specialistů v oboru, aby měli vždy aktuální infomrace o novinkách na trhu, úspěšných strategiích a dělali marketing skutečně efektivně a bez spamu.  

Každoročně pořádáme Email Marketing Online Summit, který je pro diváky zdarma a přináši rozhovory a přednášky z e-mailového prostředí. Minulý rok se jej zúčastnilo přes 4,5 tisíce diváků.

Nepodporujeme a netolerujeme posílání spamu. S přísnou antispamovou politikou a díky spolupráci s předními českými freemaily a antivirovými společnostmi vytváříme prostředí pro e-mail marketing, který neobtěžuje, ale skutečně funguje.
Mezi naše zákazníky se řadí jak velké korporace a známé značky, tak i běžné firmy, e-shopy a jednotlivci.

Fotografie týmu SE

Kateřina Fišerová

Manažerka aplikace Smartemailing