CENÍK

SmartEmailing se vám vyplatí!


Individuální cena
Zanechte nám kontakt

Potřebujete poradit s výběrem tarifu?
Potřebujete poradit s výběrem tarifu?
Honza Keller

+420777053924
obchod@smartemailing.cz

50% SLEVA PRO

NEZISKOVKY

Pokud jste nezisková organizace, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme podrobnosti o poskytované slevě.

SPOLUPRACUJEME S AGENTURAMI

Při doporučení nebo využití vašimi klienty získáváte provizi 20 %. Více...

NEJČASTĚJI SE PTÁTE

Jak se počítá počet kontaktů?

Každý e-mail v databázi si počítá vždy jen jednou, bez ohledu na to v kolika seznamech jej máte zařazený. Počítají se jen aktivní, tedy neodhlášené a funkční e-mailové adresy.

Co se stane, když překročím počet kontaktů?

Vyzveme vás k navýšení tarifu a vystavíme vám doplatkovou fakturu za dny, kdy jste byli ve vyšším tarifu. Je jen na vás, jestli snížíte počet kontaktů pod účtem, nebo se rozhodnete pro vyšší tarif.

Jak se u vás platí?

Na výběr máte měsíční nebo zvýhodněnou roční fakturaci. Vystavujeme zálohové faktury vždy 14 dní před koncem platnosti vašeho účtu. U tarifů uvedených v ceníku platíte podle počtu kontaktů v databázi bez omezení frekvence rozesílky.

Co když nechci měsíční paušál?

Součástí naší filozofie je budování vztahu se zákazníky a s ním spojená pravidelná komunikace. Pokud ale ze zvláštních případů nepotřebujete se svými zákazníky komunikovat pravidelně, ale jen párkrát do roka - kontaktujte nás.

Pomůžete mi, když si nebudu vědět rady?

Samozřejmě! I když je rozhraní intuitivní a přehledné, může se stát, že si s něčím nebudete vědět rady. Pak přichází na řadu naše milá zákaznická podpora, případně nápověda s manuály a video návody.

Pro koho je nástroj SmartEmailing určen?

Mezi naše zákazníky se řadí jak velké korporace a známé značky, tak i běžné firmy, e-shopy , podnikatelé a jednotlivci. Zakládáme si na spolehlivém nástroji, který je stabilní a uživatelsky přívětivý. Ruku v ruce s profesionální zákaznickou podporou jsme nástrojem, který umožní našim klientům dlouhodobou oporu v oblasti chytréhoe-mailingu. Pracovat se SmartEmailingem může jak e-mailingový expert, marketingový specialista i drobný podnikatel.