SmartEmailing šablony: newsletter, kterým zaujmete

Ve SmartEmailingu při tvorbě kampaně obvykle začínáte s jednou z našich šablon. Vybrat si můžete z celé řady možností. Šablony navrhujeme s ohledem na různé obchodní cíle a styly. Prohlédněte si naši nabídku šablon zdarma a najděte tu nejvhodnější pro potřeby vaší značky. Šablony pro vás neustále tvoříme, všechny je najdete v naší aplikaci. Máte nápad na sezónní pecku? Ozvěte se nám. Rádi ji do našeho plánu tvorby zařadíme.

Halloween šablona

Tento původně keltský lidový svátek připadá na 31. října, tedy den před svátkem všech svatých nebo-li dušičkama. V naší strašidelné Halloween šabloně si můžete nastavit zobrazení produktů a přidat všechny oblíbené prvky – CTA, velký nebo malý obrázek, článek nebo textové bloky.

Vánoční šablona

Už jste se zamysleli nad vánoční strategií? Pokud ne, přichází nejvyšší čas. Abychom vám plánování usnadnili, připravili jsme pro vás vánoční šablonu, ve které si vaše kampaně s předstihem připravíte. Upravte si ji podle vašich představ a vyberte si do ní přesně ty prvky, které potřebujete.

Black Friday šablona

Black Friday je akce, která letos v USA připadá na pátek 26. listopadu. U nás se také těší čím dál větší oblibě – ať už používáme název Black Friday, Mega slevy nebo Obrovský výprodej. Na vás je už jen přidat vhodné produkty a vybrat si z dalších prvků, které nabízí: rozmístění produktů, druh CTA tlačítka, velký obrázek, články, textové bloky atd. Samozřejmě je responzivní a v dark mode.

Back to school šablona

Zářijovým tématem jsme se nechali trochu unést a v naší knihovně šablon najdete e-mailovou šablonu pod názvem: Zpátky do školy. Dodali jsme jí veselý barevný šmrnc a vy si do ní můžete volně přidat předpřipravené prvky – velký obrázek, články, jakékoliv produkty nebo textové bloky.

Široká šablona 680 px

Šablona v širokém moderním provedení 680px. Podporuje tmavý režim a nově jsme do šablony přidali větší množství prvků, díky kterým si teď e-mail můžete poskládat přesně podle vašich představ. Jednoduše si vyberete, jaké rozmístění produktů se vám nejvíce hodí, zda použijete menu a výhody nákupu, kam umístíte svůj podpis a jak budou vypadat CTA tlačítka. Hurá do toho!

Lifestyle šablona

Letní měsíce si zaslouží letní šablonu. Připravili jsme pro vás vysluněný design, díky kterému svým zákazníkem předáte odlehčenou atmosféru. Létu zdar!

Velikonoční šablona

Velikonoce jsou obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. A naší Velikonoční šablonou jarou uvítáte skvěle. Tato šablona je opět připravena také pro darkmode.

Valentýnská šablona

Láskyplnou šablona, kterou využijete nejlépe na Valentýna. V účtu najdete dvě verze – pro světlý i tmavý režim.

Galerie šablon

Nevyberete si? Nevadí! Můžeme vám nakódovat vlastní šablonu přesně podle vašich představ. Kontaktujte naše oddělení služeb.

Jana Kaminská

Janča se v marketingu pohybuje přes 5 let, především jako marketingová a PPC specialistka. Ve SmartEmailingu tvoří obsah, spravuje sociální sítě a dohlíží na celkové fungování marketingu. Marketing (především ve SmartEmailingu) je pro Janču práce i koníček. Ráda si načítá nové trendy a testuje, co funguje.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 21 140 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů