Speciální nabídka

v rámci spolupráce s Kurzy s úsměvem

Efektivní aplikace pro budování vztahu se zákazníky a zvyšování prodejů

Lukáš Kochrda

Kurzy s úsměvem

„Už je to pár let, co jsem měl sen, stát se ajťákem na volné noze. A povedlo se mi to. Jenže v té době, kdy jsem opustil jistoty svého zaměstnání, jsem potřeboval být vidět. Potřeboval jsem profesionální web, který bude přivádět nové zákazníky, automaticky s nimi komunikovat, budovat mi dobré jméno a prodávat. Ale to jsem tehdy ještě nevěděl.

Po několika marných pokusech jsem objevil SmartEmailing a propojil ho se svým webem. Ohromilo mě, že jsem najednou všechny ty e-maily nemusel posílat sám a ručně. Že tu byl nástroj, který mi s tím pomohl. Takový, který mé potenciální zákazníky na webu uvítal, získal od nich kontakt a pak sám komunikoval.

Jsem vděčný, že se v Česku objevilo pár nadšených lidí, kteří tento skvělý nástroj stvořili. Protože dnes nejen že mi šetří každý den hodiny času tím, že za mě komunikuje. Ale umožňuje mi vzdělávat mé zákazníky v oblasti marketingu a posunovat hranice jejich podnikání.

Díky SmartEmailingu mohu lidem pomáhat tvořit profesionální weby, které dokonale naplňují potřeby návštěvníků a ve dne v noci prodávají.”

Založení účtu
pod 3 minuty

Vytvoření účtu vám zabere maximálně 3 minuty, a to včetně veškeré autorizace. (Vlastnoručně jsme to testovali, fakt). 

Prohlédněte si funkce

Podívejte se na všechny funkce SmartEmailingu

SmartEmailing versus Mailchimp

Pojďme se podívat na nejčastější důvody, které klienti uvádějí, když přichází ke SmartEmailingu od Mailchimpu. Překvapivě se nebudeme bavit jen o funkcích:

Automatizace e-mailů

Pokročilá personalizace

Skriptování v šablonách

Plnění e-mailů feedy

Historie objednávek

Skórování kontaktů

Transakční e-maily

Machine learning

API, webhooky a integrace

Statistiky doručitelnosti

Budete v dobré společnosti

SmartEmailing je na trhu od roku 2010 a pomáhá více než 5000 českých a slovenských firem budovat skvělé vztahy se zákazníky a více prodávat díky e-mail marketingu a personalizované automatizaci. Mezi jeho klienty patří realitní makléři, finanční i kosmetičtí poradci ale také velké nadnárodní společnosti.
Mall TV logo