Naučte se ovládat SmartEmailing z pohodlí domova  - oblíbené školení je nyní ONLINE - jen za 250 Kč. 

I malá pomoc se počítá

Už možná víte, že rádi spolupracujeme s neziskovou organizací Adra. Izolace je v aktuální situaci sice nutná, ale pro lidskou psychiku velmi zatěžující. A v místech jako Domov se zvláštním režimem Pomocné ruce v Brně je jakýkoliv důvod k radosti velkou pomocí. Proto jsme přemýšleli, jak vykouzlit seniorům úsměv na tváři. Zapojili jsme naše děti a kreativitu a výsledkem byla krásná přáníčka.

Pro “naše” milé seniory vymýšlíme různé aktivity už nějakou dobu. Udělali jsme si například netradiční teambuilding a vyrazili s nimi na pivo, o Vánocích jsme jim zazpívali koledy, nebo jsme si udělali společně výlet do ZOO. 

Návštěvy a možnosti jsou od první vlny koronaviru omezené a jelikož se nám po nich zastesklo a už na jaře jsme zjistili, že je můžeme potěšit alespoň pohledy, pustili jsme se do této akce znova.

Tentokrát jsme zvolili podzimní tématiku, vlastní kreativitu a zapojili naše děti. Ke každému přáníčku jsme přidali něco sladkého na zub.

Tvorba pohlednic dětmi

Děti si tvoření užívaly

 

Pohlednice a sušenky

Někteří napekli i domácí sušenky

 

Pohlednice Rr Kk

Tvoření bavilo i nás dospělé

 

Pohledy jsme posílali poštou, ale někteří z nás dojeli balíčky předat dokonce osobně.

Otevřená a vřelá náruč, usměvavá sestřička – to nás s mým synem Filípkem přivítalo v Domově, když jsme v brzkém večeru přijeli potěšit naše milé babičky a dědečky s přáním a dobrotami. Pohodu a klid, který jsme cítili na každém kroku, jsme si nadšeně odvezli domů. Bylo to úžasné setkání, které budeme rádi opakovat.

U jiných měl závoz balíčků podobu pořádné zážitkové jízdy.

Nekoukali jsme se na trasu, i když jsme byli varováni, že se k našim babičkám a dědečkům jede takovou řekněme horší cestou. Google nás ale asi chtěl poškádlit a navedl nás na polní cestu s obrovskýma rygolama plnýma bahna. Bahna bylo ale opravdu hodně! Cesta byla nekonečná až jsme to skoro vzdali u půlmetrových kolejí od traktoru. 🙂 Nakonec jsme ale na místo dorazili a všechno dobře dopadlo.

Úspěšný příjezd

Všechny došlé pohledy, přáníčka i sladkosti seniory moc potěšily. Vystavili si je ve společné místnosti. 

Výstava pohlednic

Máte ve svém okolí někoho, komu by podobná akce udělala radost? Pak neváhejte a věnujte lidem, kteří to potřebují, pár minut svého času. Můžete poslat pohled někomu, koho jste dlouho neviděli. Třeba i vlastním prarodičům. Nebo se můžete spojit s domovem důchodců, který máte ve svém okolí. Rozdávejme společně co nejvíce radosti, protože taky můžete. 

Jana Kaminská

Janča se v marketingu pohybuje přes 5 let, především jako marketingová a PPC specialistka. Ve SmartEmailingu tvoří obsah, spravuje sociální sítě a dohlíží na celkové fungování marketingu. Marketing (především ve SmartEmailingu) je pro Janču práce i koníček. Ráda si načítá nové trendy a testuje, co funguje.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 21 140 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře
  1. Gold napsal:

    It’s nice involving children with these things. Helps them appreciate their age and know all about giving.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů