Poslední volná místa na školení PRÁVO V E-MAILINGU (27. 4.)

I malá pomoc se počítá

Už možná víte, že rádi spolupracujeme s neziskovou organizací Adra. Izolace je v aktuální situaci sice nutná, ale pro lidskou psychiku velmi zatěžující. A v místech jako Domov se zvláštním režimem Pomocné ruce v Brně je jakýkoliv důvod k radosti velkou pomocí. Proto jsme přemýšleli, jak vykouzlit seniorům úsměv na tváři. Zapojili jsme naše děti a kreativitu a výsledkem byla krásná přáníčka.

Pro “naše” milé seniory vymýšlíme různé aktivity už nějakou dobu. Udělali jsme si například netradiční teambuilding a vyrazili s nimi na pivo, o Vánocích jsme jim zazpívali koledy, nebo jsme si udělali společně výlet do ZOO. 

Návštěvy a možnosti jsou od první vlny koronaviru omezené a jelikož se nám po nich zastesklo a už na jaře jsme zjistili, že je můžeme potěšit alespoň pohledy, pustili jsme se do této akce znova.

Tentokrát jsme zvolili podzimní tématiku, vlastní kreativitu a zapojili naše děti. Ke každému přáníčku jsme přidali něco sladkého na zub.

Děti si tvoření užívaly

Někteří napekli i domácí sušenky
Tvoření bavilo i nás dospělé

Pohledy jsme posílali poštou, ale někteří z nás dojeli balíčky předat dokonce osobně.

Otevřená a vřelá náruč, usměvavá sestřička – to nás s mým synem Filípkem přivítalo v Domově, když jsme v brzkém večeru přijeli potěšit naše milé babičky a dědečky s přáním a dobrotami. Pohodu a klid, který jsme cítili na každém kroku, jsme si nadšeně odvezli domů. Bylo to úžasné setkání, které budeme rádi opakovat.

U jiných měl závoz balíčků podobu pořádné zážitkové jízdy.

Nekoukali jsme se na trasu, i když jsme byli varováni, že se k našim babičkám a dědečkům jede takovou řekněme horší cestou. Google nás ale asi chtěl poškádlit a navedl nás na polní cestu s obrovskýma rygolama plnýma bahna. Bahna bylo ale opravdu hodně! Cesta byla nekonečná až jsme to skoro vzdali u půlmetrových kolejí od traktoru.  Nakonec jsme ale na místo dorazili a všechno dobře dopadlo.

Všechny došlé pohledy, přáníčka i sladkosti seniory moc potěšily. Vystavili si je ve společné místnosti. 

Máte ve svém okolí někoho, komu by podobná akce udělala radost? Pak neváhejte a věnujte lidem, kteří to potřebují, pár minut svého času. Můžete poslat pohled někomu, koho jste dlouho neviděli. Třeba i vlastním prarodičům. Nebo se můžete spojit s domovem důchodců, který máte ve svém okolí. Rozdávejme společně co nejvíce radosti, protože taky můžete. 

Jana Kaminská

Jana se v marketingu pohybuje přes 5 let, především jako marketingová a PPC specialistka. Marketing je pro ni práce i koníček. Ráda si načítá nové trendy a testuje, co funguje.

Přejete si podobné články najít přímo ve svém e‑mailu?

Memory: 30MB (5.86% of 512MB)

Vyplňte prosím své údaje

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Stáhněte si CHECKLIST zdarma

Stáhněte si CHECKLIST zdarma

E-MAILOVÝ KALENDÁŘ
NA ROK 2024

Registrace na workshop

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.