HLEDÁME HR SPECIALIST(K)U

Hledáme HR

Jsi v oblasti HR jako ryba ve vodě? Umíš pracovat samostatně, ale zároveň jsi týmový hráč? Chceš být součástí dobré party a rozvíjet ji? Zvládneš podporovat, inspirovat a naslouchat? Pak hledáme právě tebe. 🙂

Právě ty můžeš být náš první HR specialist(k)a

PERFEKTNĚ SE K NÁM HODÍŠ POKUD:

TVOU NÁPLNÍ PRÁCE BUDE

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

KDE BUDEŠ PRACOVAT?

Naší filozofií je svoboda, proto pracujeme hlavně na dálku. Místem výkonu tvé práce tak bude tvá vlastní pracovna, ale i kancelář v Táboře.

JAK VYPADÁ NÁŠ IDEÁL?

Dá se na něj spolehnout. Je optimistická a komunikativní osobnost. Váží si práce i týmových kolegů.  Naslouchá jim a projevuje zájem o ně i jejich pracovní potřeby. Sleduje nové trendy a pomáhá kolegům s profesním růstem. Když se objeví problém, nenechá ho jen tak být a snaží se přijít s řešením.

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

Po nástupu tě čekají 3 měsíce doby hájení, během které si společně vyzkoušíme, jestli to všechno šlape tak, jak má. Budeš se učit a seznámíš se s týmem a chodem naší firmy. Neboj se nic, budeme ti celou dobu k ruce, ale samostatnost velmi oceníme! 🙂

K tomu všemu ti můžeme při práci na IČO nebo zaměstnaneckou smlouvu nabídnout příspěvky na angličtinu, možnost vlastního kouče, 20 dní na odpočinek a flexibilní pracovní dobu. 

Flexibilní pracovní dobu a práci z domova

Dostupnost zákaznické podpory obvykle uvádíme jako každý všední den od 9:00 – 16:00. Pokud se domluvíš s kolegy, můžeš si odběhnout pro děti, na nákup a podobně – to není problém.

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 31. 1. 2023

Svůj životopis pošli na kariera@smartemailing.cz