POZICE OBSAZENA

Sales Super Hero

Rozšiřujeme tým

Už od roku 2009 pomáháme českým a slovenským firmám dělat efektivně e-mail marketing díky SmartEmailingu, a tím jim usnadňujeme podnikání a především pomáháme násobit jejich zisky.

V online prodeji jsme jako ryba ve vodě, do offline světa potřebujeme Tebe. Dokážeme ti připravit podhoubí a generovat leady pro schůzky. Očekáváme ale, že to bude tak nějak fifty:fifty a že i Ty přispěješ svými nápady do mlýna. 

Pokud se přidáš nyní, můžeš se stát i ty lídrem. Hledáme  nadšené obchodníky, kteří se nebojí, mají rádi výzvy a touží, aby za nimi něco zůstalo: postavíme obchodní tým a do konce roku 2020 zdvojnásobíme počet firem, které prodávají chytře díky SmartEmailingu.

Staň se naším super hrdinou.

CO BUDEŠ DĚLAT:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

JDEŠ DO TOHO?

Hledáme kolegy, kteří nepracují dlouho a tvrdě, ale raději pracují rychle a efektivně. Kolegy, kteří milují pravidlo 80/20 a jsou si vědomi toho, že jen některé činnosti v práci a životě jsou skutečně důležité.

Pokud pracuješ chytře a produktivně, jsi náš člověk. Pokud si vybíráš a vyhledáváš především takové aktivity, které mají výrazný dopad na výsledky prodeje a chod obchodu, tedy takové činnosti, které mohou něco skutečně změnit a je možné je zvládnout rychle (nebo se to aspoň chceš naučit), pak jsi super hrdinou našeho budoucího týmu a chceme o Tobě vědět.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Pošli nám svůj životopis a motivační dopis (nebo 2minutové video), kde se nám představíš a prodáš se. 

Pokud se dostaneš přes ostatní hrdiny, nejpozději 15. 7. 2017 ti pošleme k vypracování bojový úkol a domluvíme si online setkání.