POZICE OBSAZENA

Další srdce bijící pro péči o naše zákazníky

Správa jejich licencí a faktur

Rozšiřujeme tým
Baví tě práce s účetními doklady?

Rozumíš účetnictví?

Chápeš časové rozlišení a účetní souvislosti?

Jsi “tabulkový” typ, máš rád řád, systém?

Jsi pečlivá/pečlivý, dotahuješ věci do konce?

Právě ty teď můžeš dohlédnout na správu licencí a faktur našich zákazníků.

MOŽNÁ JSI TO TY
pokud 10x odpovíš ano:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

CO BUDEŠ DĚLAT?

Hledáme Tě pro správu účetních dokladů a licencí našich zákazníků. Nemusíš být přímo účetní a účetnictví rozumět do posledního detailu, účtovat přímo u nás ani nebudeš.

Musíš však chápat například principy časového rozlišení, účetnictví rozumět a účetní doklady spravovat tak, abychom je v pořádku a bez obav mohli předávat naší účetní kanceláři.

Poneseš tedy zodpovědnost za správnost účetních dokladů a licencí našich zákazníků, budeš v kontaktu s klienty kvůli případným neúhradám faktur

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

Po nástupu Tě čekají 3 měsíce doby hájení. Budeš se učit a seznámíš se s chodem naší firmy. Nejlepší je ale hození do vody, takže počítej s tím, že … plavat už umíš, ne? 🙂 Doba hájení slouží k tomu, aby ses i Ty mohl/a rozhodnout, že chceš jít další životní etapu společně s námi. I my samozřejmě budeme sledovat Tvoje zapojení a kompatibilitu s týmem a vizí naší zákaznické podpory.

 

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

JAK SE PŘIHLÁSIT

Natoč 2 minutové video a přidej životopis a obojí nám pošli na podpora@smartemailing.cz. Jako předmět e-mailu, prosím, uveď: “CHCI BÝT NA FAKTURACÍCH” 

Přihlásit se můžeš do 15.11.2020, do kdy přijímáme nové uchazeče. Nejpozději 30.11. Ti dáme vědět, jestli postupuješ do druhého kola.