POZICE OBSAZENA

Další srdce bijící pro péči o naše zákazníky a jejich spokojenost

Rozšiřujeme tým

Chceš zákazníky překvapovat. Nestačí ti, když jsou (jen) spokojení, chceš aby byli nadšení?  
Uvědomuješ si, že všichni jsme něčí zákazníci, a proto můžeš kvalitou své práce pomáhat ke zlepšení prostředí zákaznické péče v Čechách.

Zároveň svou odborností v e-mail marketingu máš v rukou možnost napravovat pověst e-mailu coby obtěžujícího spamu na nástroj, který pečuje, pomáhá a prodává.

Právě ty nám teď pomůžeš s péčí o naše zákazníky.

MOŽNÁ JSI TO TY
pokud 10x odpovíš ano:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

KDE BUDEŠ PRACOVAT?​

Jsme svobodná firma a pracovat u nás budeš na dálku. Místem výkonu Tvé práce proto může být Tvá vlastní pracovna. Pokud jsi z Prahy či okolí, může Ti být k dispozici naše kancelář. Osobně se pak jednou za měsíc setkáváme v Brně.

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

Po nástupu Tě čekají 3 měsíce doby hájení. Budeš se učit a seznámíš se s chodem naší firmy. Nejlepší je ale hození do vody, takže počítej s tím, že … plavat už umíš, ne? 🙂 Doba hájení slouží k tomu, aby ses i Ty mohl/a rozhodnout, že chceš jít další životní etapu společně s námi. I my samozřejmě budeme sledovat Tvoje zapojení a kompatibilitu s týmem a vizí naší zákaznické podpory.

 

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

JAK SE PŘIHLÁSIT

Natoč 2 minutové video a přidej životopis a obojí nám pošli na podpora@smartemailing.cz. Jako předmět e-mailu, prosím, uveď: “CHCI BÝT PODPORÁK” 

Přihlásit se můžeš do 15.11.2020, do kdy přijímáme nové uchazeče. Nejpozději 30.11. Ti dáme vědět, jestli postupuješ do druhého kola.