Rozšiřujeme náš tým a aktuálně nabízíme tuto pozici:

Projektový manažer digitálního marketingu

Jsme mladá, progresivní a svobodná technologická firma, která má i po 10 letech na trhu stále duši start-upu. Vyvíjíme a poskytujeme e-mailingový nástroj, který je jedničkou na českém trhu a který využívají leadři všech možných odvětví.

Naši aplikaci SmartEmailing používá více než 6 000 klientů. Náš tým tvoří 35 lidí pracujících z různých koutů České republiky.

Klientů přibývá a stejně tak přibývá i služeb, které pro ně zajišťujeme, proto do business & accounts týmu hledáme nového projektového manažera.

Právě ty se teď můžeš starat o velké klienty a jejich onboarding.

TVOJE HLAVNÍ
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

JAKÉ ZKUŠENOSTI
HLEDÁME:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

JAKÉ VLASTNOSTI BUDOU POTŘEBA:

ODKUD BUDEŠ PRACOVAT

…je na tobě.

Jsme svobodná firma, která oceňuje kvalitu práce a ne prosezený čas v kanclu. Jestli to bude z obýváku, z pracovny, od babičky nebo z kupé Orient expresu… Důležité je, aby tam byla dobrá wi-fi a klid na časté cally s klienty.

Pokud jsi z Prahy a nechceš pracovat neustále z domova, můžeš využít naše vlastní kanceláře na Výstavišti v Holešovicích.

KDY BUDEŠ PRACOVAT

Naše pracovní doba je sice flexibilní, ale odvíjí se od toho, kdy pracují naši klienti. Ti zpravidla začínají po osmé ráno a končí po páté – takže v téhle době pracujeme i my. Není problém si jít něco vyřídit, nebo si něco napracovat večer nebo o víkendu, ale standardně tě budeme potřebovat v běžné pracovní době.

ODMĚNA

Podle zkušeností tě rádi oceníme v rozsahu: 35 000 – 60 000 Kč.

Abys opravdu cítil/a, že tvoje práce má reálný dopad na výsledek, rozdělíš si s námi na konci roku 7 % ze zisku jako bonus.

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 30. 11. 2021. 

Svůj životopis pošli na vojta@smartemailing.cz