Rozšiřujeme náš tým o tuto pozici

Senior e‑mail marketing a automatizační konzultant

Lenka a Ondra

Tvou hlavní misí bude pomáhat klientům překonávat výzvy spojené s e-mailingem a aktivně pracovat na hledání individuálních řešení, která jim umožní plně využívat dostupná data. Oceníme i tvoje nápady a znalosti –dostaneš možnost podílet se na interních projektech a přispívat k rozvoji naší aplikace.

Buď se součástí success týmu, který rozvíjí e‑mail marketing našich klientů

KOHO
HLEDÁME:

PROČ TĚ TO
S NÁMI BUDE BAVIT:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

SmartEmailing lídři

KDE BUDEŠ PRACOVAT?

Jako svobodná firma se nebráníme práci na dálku. Místem výkonu tvé práce proto může být tvá vlastní pracovna. Pokud jsi z Prahy či okolí – bude ti k dispozici naše kancelář na Smíchově. Pokud jsi z Tábora, parádní kanceláře máme i tam. Minimálně 1x měsíčně se společně potkáme právě v Táboře.

JAK VYPADÁ NÁŠ IDEÁL?

Dá se na něj spolehnout. Je loajální. Váží si zákazníků i týmových kolegů. Co slíbí, to splní. Při odpovědi klientům vždy naslouchá a snaží se předčít očekávání. Vždy má a projevuje zájem o zákazníka. Není pasivní. Sleduje nové trendy a vymýšlí, jak zákaznický zážitek vylepšit a posunout na další úroveň. Nebojí se svoje nápady sdílet s týmem a dotahovat je.  Je zodpovědný sám za sebe a dokáže říct: “Já nevím, potřebuji pomoc.” Nebere slova zákazníků osobně, pokud nejde o pochvalu.

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT TY?

Po nástupu Tě čekají 3 měsíce doby hájení. Budeš se učit a seznámíš se s chodem naší firmy. Nejlepší je ale hození do vody, takže počítej s tím, že … plavat už umíš, ne? 🙂 Doba hájení slouží k tomu, aby ses i Ty mohl/a rozhodnout, že chceš jít další životní etapu společně s námi. I my samozřejmě budeme sledovat Tvoje zapojení a kompatibilitu s týmem a vizí naší zákaznické podpory.

 

Flexibilní pracovní dobu a práci z domova

Dostupnost zákaznické podpory obvykle uvádíme jako každý všední den od 9:00 – 16:00. Pokud se domluvíš s kolegy, můžeš si odběhnout pro děti, na nákup a podobně – to není problém.Práci na HPP a odměnu 25.000 – 30.000 Kč

+ bonus ze zisku SmartEmailigu (vyplácí se 1x ročně a tým si jej rozděluje podle zásluh sám)

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

Zaujali jsme tě? Super! Přihlas se do výběrka 👇

1. Pošli nám své CV:

Zašli nám svůj životopis na adresu hana.valkova@smartemailing.cz. Ujisti se, že nezapomeneš na žádné relevantní pracovní zkušenosti a dovednosti. Do průvodního dopisu či poznámek klidně zahrň i to, co rád(a) děláš ve volném čase – zajímá nás, co tě baví! 🙂

2. Splň zadaný úkol:

Vybraní kandidáti obdrží zadání úkolu, který nám pomůže lépe posoudit tvé dovednosti a přístup k práci. Úkol bude relevantní k pozici, na kterou se hlásíš. A nezabere ti moře času, slibujeme!

3. Počkej na pozvánku na pohovor:

Po obdržení vypracovaného úkolu si jej prohlédneme a pokud nám padne do noty, pozveme tě na pohovor.