Specialist(k)a marketingu

Hledáme někoho, kdo doplní náš marketingový tým, vezme si na starost růst SmartEmailingu i na jiných trzích, bude se podílet na tvorbě a realizaci marketingové strategie a hravě si poradí s čímkoliv, co zrovna přijde.

Lenka a Ondra

Jsme připraveni vrhnout se v plné síle na zahraniční trhy. Plány a nápady u nás neberou konce, a proto hledáme někoho, kdo nám je pomůže proměnit ve skutečnost.

Po 11 letech na trhu jsme stabilní firmou ovšem stále s duší startupu. V minulých dvou letech jsme technologicky a lidsky raketově vyrostli. Používají nás úspěšné firmy a lovebrandy jako třeba Vivantis, Student Agency, Czech News Center nebo třeba Národní divadlo, Loono, Darujme.cz, či Člověk v tísni a další.

Je nás přes 40 a jsme z celé České republiky. Pracujeme na remote a scházíme se v táborských a pražských kancelářích. Zázemí máme i v Brně.

Marketing a e-mailing pro tebe není cizí

Pak hledáme přesně tebe!

SOUČÁSTÍ TVÉ
PRÁCE BUDE:

K TOMU
POTŘEBUJEŠ:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e‑mailingové komunikace

SmartEmailing lídři

S KÝM BUDEŠ SPOLU-PRACOVAT?

Nebudeš na to sám/sama. K dispozici budeš mít skvělou partu marketingového týmu, se kterou budeš v úzkém kontaktu, a samozřejmostí jsou také milí kolegové napříč celou společností.

conta

Ondra Ratajský

Team Leader Marketingu

conta

Ondra Ratajský

Podcasty, PR, webináře

Veronika Balíková

Veronika Balíková

Copywriter

NABÍZÍME TI:

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 16. 12. 2022

Svůj životopis a ukázky práce pošli na ondra.ratajsky@smartemailing.cz