PROHLÍDKA

Chcete vědět, co všechno SmartEmailing umí a co s ním dokážete?

VYZKOUŠEJTE CHYTRÝ E-MAILING I VY A POSÍLEJTE ZÁKAZNÍKŮM E-MAILY, KTERÉ JE ZAUJMOU!

SmartEmailing je spolehlivý nástroj pro e-mailovou a SMS komunikaci, s garantovanou stabilitou a profesionální zákaznickou podporou.

E-MAILY POSBÍRÁTE JEDNODUŠE PŘES NÁŠ FORMULÁŘ

Vyberete si z nabídky předpřipravených formulářů, upravíte text, aby se vám hodil a do tří minut sbíráte první kontakty. V případě dotazů je tu pro vás naše podpora.

Nejlepšího konverzního poměru dosahují naše pop-up formuláře, k dispozici však máte i jemnější vyjíždějící a klasické formuláře pro odběr novinek.

PERSONALIZOVANÁ KOMUNIKACE VÍTĚZÍ, TAK SEGMENTUJTE S NÁMI!

Oslovení a personalizovaná nabídka je základ. Navíc můžete komunikovat se zákazníky na základě jejich chování. Odlišíte ty, kteří u vás ještě nenakoupili, ty, kteří ano a dokonce i ty, kteří přestali na vaše e-maily reagovat nebo se naopak nemůžou dočkat dalšího nového e-mailu. Každou skupinu pak oslovíte jiným e-mailem se speciální nabídkou.

Segmentovat můžete podle stáří kontaktu, města, pohlaví či toho, co nakoupili. Možnosti segmentace pomocí vlastních polí (údajů, které chcete sledovat) jsou neomezené.

 

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ EDITOR PRO TVORBU KAMPANÍ A ŠABLON

Se SmartEditorem dokáže kampaň sestavit profi marketér i začátečník.

(Pokud jste zastánci HTML tvorby e-mailů, můžete využívat náš klasický editor.) Možné je vytvořit i speciální šablonu dle vaší firemní identity, dejte nám vědět.

S RESPONZIVNÍM DESIGNEM A SPRÁVNÝM ZOBRAZOVÁNÍM NA MOBILECH I TABLETECH

Všechny předpřipravené šablony ve SmartEditoru jsou plně responzivní pro notebooky, tablety i mobilní telefony. Navíc je testováno jejich zobrazení v nejpoužívanějších prohlížečích a freemailech, takže se vždy zobrazí správně tak, jak mají.

KLÍČEM K SRDCÍM ZÁKAZNÍKŮ JE MULTIKANÁLOVÁ KOMUNIKACE

Stejně jako e-maily, můžete posílat svým zákazníkům také SMS. Tato speciální služba je novinkou vzniklou díky propojení se SmartSelling systémem.

Formou e-mailu a SMS můžete posílat:

  • jednorázové hromadné kampaně
  • SmartKampaně postavené přímo na základě chování zákazníka
  • automatizovaná přání k svátku českým i slovenským jménům
  • Díky službě SMS sender ID máte možnost změnit jméno odesílatele. Použít můžete vaše jméno, název společnosti, nebo e-shopu.

AUTOMATIZUJTE E-MAILY A POSUŇTE VÁŠ BUSINESS VPŘED

Využívejte například uvítací kampaně,, cílené kampaně na opuštěný košík nebo přání k svátku.

Systém je bude odesílat bez vás, 24 hodin denně, přesně podle vašich požadavků.  

CHYTRÉ FUNKCE PRO LEPŠÍ VÝKON MARKETINGU

WEBOVÉ FORMULÁŘE

Předpřipravili jsme pro vás webové formuláře v podobě, ve které je snadno vložíte na své stránky. Vytvořit můžete klasické a vyjížděcí formuláře i variantu pop-up oken.

RESPONZIVNÍ ŠABLONY

SmartEditor umožňuje vytvářet krásné šablony i bez znalosti grafických programů a kódování. Vyberete si šablonu, jednoduše zvolíte prvky, které má obsahovat a je to. Všechny naše šablony jsou plně responzivní a zobrazí se správně na PC, tabletech i mobilech.

SEGMENTACE

Vytvářet můžete neomezené množství seznamů a segmentů. Kontakty lze třídit a segmentovat podle desítek libovolných kritérií: na muže a ženy, podle otevírání kampaní, délky zařazení v seznamu, celkové aktivity nebo třeba velikosti bot. (Pokud ji znáte.)

PERSONALIZACE

Nekomunikujte s různými lidmi stejně. Oslovení vašich zákazníků jménem je jen začátek. Díky vlastním polím pošlete každému kontaktu individuální text, kterým ho oslovíte.

AUTOMATIZACE

Díky chytrým SmartKampaním (autoresponderům) můžete nastavit odesílání kampaně individuálně tak, že se odešle každému kontaktu v jinou dobu v závislosti na jeho aktivitě.

PŘÁNÍ K SVÁTKU

Používáme český a slovenský kalendář, proto můžete svým kontaktům snadno poslat přání k svátku a připojit slavnostní nabídku. Vše automaticky přes e-mail nebo SMS bránu.

A/B TESTOVÁNÍ

Testuje více variant e-mailů,prvky kampaně či předmět a zjistěte, na co vaše kontakty slyší a využijte toho v dalších rozesílkách.

POSÍLEJTE E-MAILY V ČASECH, KDY JE UŽIVATEL NEJČASTĚJI ČTE

Už nemusíte přemýšlet, jestli je pro rozesílku lepší sobota večer nebo neděle ráno. Vaše e-maily můžeme doručit v čas, kdy daný příjemce e-maily nejčastěji otevírá.

PŘEHLEDNÉ STATISTIKY A MĚŘENÍ

V přehledných statistikách uvidíte, kdo a kdy otevírá vaše e-maily, které prvky jsou zajímavé a získaly nejvíce prokliků a naopak, na co vaše publikum nereaguje. Sledujeme také aktivitu SmartKampaní, webových formulářů i seznamů. Značkujeme odkazy pro Google Analytics.

API A JEDNODUCHÁ INTEGRACE

Ke každému účtu při založení zřizujeme zdarma API rozhraní a API klíč, díky kterému ke SmartEmailingu jednoduše napojíte svůj e-shop, CRM nebo účetní systém.

ODHLAŠOVACÍ ODKAZY V SOULADU S LEGISLATIVOU

Odhlašovací odkaz vkládáme do vašich e-mailů automaticky, odhlášené kontakty evidujeme a díky tomu se vám nestane, že byste odeslali nový e-mail na již odhlášený kontakt.

POSÍLÁNÍ SMS

SmartEmailing umí odesílat také SMS. Využít je můžete pro hromadnou kampaň nebo jako autoresponder pro individuální rozesílku. Samostatný ceník pro odesílání SMS najdete tady.

VYZKOUŠEJTE SMARTEMAILING ZDARMA

Pokud si nejste jistí, jestli by vám SmartEmailing vyhovoval, můžete ho 14 dní testovat horem dolem včetně všech jeho funkcí a rozhodnout se později.

NEJČASTĚJI SE PTÁTE

Jak se počítá počet kontaktů?

Každý e-mail v databázi se počítá vždy jen jednou, bez ohledu na to v kolika seznamech jej máte zařazený. Počítají se jen aktivní, tedy neodhlášené a funkční e-mailové adresy.

Co se stane, když překročím počet kontaktů?

Vyzveme vás k navýšení tarifu a vystavíme vám doplatkovou fakturu za dny, kdy jste byli ve vyšším tarifu. Je jen na vás, jestli snížíte počet kontaktů pod účtem, nebo se rozhodnete pro vyšší tarif.

Jak se u vás platí?

Na výběr máte měsíční nebo zvýhodněnou roční fakturaci. Vystavujeme zálohové faktury vždy 14 dní před koncem platnosti vašeho účtu.

Co když nechci měsíční paušál?

Součástí naší filozofie je budování vztahu se zákazníky a s ním spojená pravidelná komunikace. Pokud ale ze zvláštních případů nepotřebujete se svými zákazníky komunikovat pravidelně, ale jen párkrát do roka - kontaktujte nás.

Pomůžete mi, když si nebudu vědět rady?

Samozřejmě! I když je rozhraní intuitivní a přehledné, může se stát, že si s něčím nebudete vědět rady. Pak přichází na řadu naše milá zákaznická podpora, případně nápověda s manuály a video návody.

Pro koho je nástroj SmartEmailing určen?

Mezi naše zákazníky se řadí jak velké korporace a známé značky, tak i běžné firmy, e-shopy , podnikatelé a jednotlivci. Zakládáme si na spolehlivém nástroji, který je stabilní a uživatelsky přívětivý. Ruku v ruce s profesionální zákaznickou podporou jsme nástrojem, který umožní našim klientům dlouhodobou oporu v oblasti chytréhoe-mailingu. Pracovat se SmartEmailingem může jak e-mailingový expert, marketingový specialista i drobný podnikatel.