SmartEmailing mění majitele

Po 10ti letech SmartEmailing změnil svého majitele.

Není tajemstvím, že David Kirš, který společnost založil, sledoval jeho vývoj posledních několik let spíše z povzdálí a nijak SmartEmailing neovlivňoval. Domluvili jsme se proto a společně s managementem jsme od něj firmu koupili.

Od června 2020 má SmartSelling a.s. „nové“ majitele. V úvozovkách „nové“ proto, že všichni akcionáři jsou členy týmu SmartEmailingu mezi dvěma a devíti lety – a Smart považovali vždy za „svůj“. Celkem je nás nových vlastníků tedy 7.

SmartEmailing pro vás budeme dál rozvíjet tak, aby usnadňoval váš marketing, a to nejen ten e-mailový. Naše vize míří k podpoře plně automatizované marketingové platformy spojující nejrůznější kanály marketingového mixu.

Kdo jsou noví akcionáři a spolumajitelé SmartSelling a.s.

Martin Strouhal 

Vyvíjí aplikaci SmartEmailing, dbá na kvalitu kódu a udržitelnost vývoje.

Kateřina Fišerová

Určuje a drží vizi, komunikuje se strategickými partnery.

Vojtěch Bulíř 

Pomáhá směřovat vývoj aplikace, navazuje a udržuje vztahy s partnery a velkými klienty.

Honza Keller 

Hledá nové obchodní příležitosti, které mění v dlouholeté spokojené klienty.

David Šarík 

Organizuje vývoj, řeší technologickou část doručitelnosti.

Hana Marišlerová 

Sleduje ekonomický stav firmy, spravuje smlouvy, HR. 

Markéta Danišová 

Vede zákaznickou podporu, pečuje o klienty.

“Během jednání s nejrůznějšími investory jsem si uvědomila zásadní věc, a to, že svým způsobem kupujeme sami sebe. Největší firemní hodnota totiž vychází z lidí v týmu. Uvědomila jsem si, že nám důvěřují natolik, že bych s nimi na zelené louce založila jakýkoliv projekt znovu, s nadšením a absolutně beze strachu . Teď nemluvím jen o nových spolu-majitelích, ale o celém týmu SmartEmailingu.” Kateřina Fišerová 

rozhovor mladypodnikatel.cz

Celý příběh si můžete poslechnout na Mladypodnikatel.cz.

Co se bude dít dál?

Ve velkém se opřeme do vývoje. Chceme, aby se SmartEmailing stal automatizovanou platformou nejen pro e-mail marketing, ale marketing celkově.

SmartEmailing vstupuje do nové etapy. Jsem rádi, že jste u ní s námi. Pokud vás zajímají střípky ze zákulisí prodeje, můžete se podívat na náš doplňující článek >>

Kateřina Fišerová

Katka je generální ředitelkou SmartEmailingu. Společnost vede v duchu svobodné a slušné firmy, přijímající zodpovědnost za společnost a prostředí, ve kterém žijeme. Je také místopředsedkyní The Human Potential Academy z.s., zakládající členkou spolku Šťastné Česko a spoluzakladatelkou módní značky Ilka fashion. Vším, co dělá, se snaží spojovat a podporovat českou a slovenskou společnost.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 21 140 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře
  1. Lucie napsal:

    Ať se vám daří, hlavně posunout vývoj. Zdálo se mi, že David to skvělé nastartoval, ale když to pustil z vedeni, po technické stránce jste stagnovali, konkurence naopak rostla, a tak se stala lepší…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů