Poslední volná místa na školení PRÁVO V E-MAILINGU (27. 4.)

Inspirace, která posune váš byznys i náladu

Při přípravě rozhovoru s Jirkou Rosteckým pro MladyPodnikatel.cz se Jirka zmínil, že se aktuální situace nepříjemně dotýká mimo jiné i nakladatelství Melvil, kterému vypadly příjmy z prodeje v kamenných obchodech. My máme knížky od Melvila moc rádi a vzhledem k tomu, že aktuálně probíhá na Melvilovi řada super slev, řekli jsme si tak je na čase ukázat svého nejoblíbenějšího Melvila a inspirovat ostatní.  A tak vznikla výzva: “Ukaž svého Melvila”.  

Využijte slevu 30 % na všechny ebooky a audio nahrávky knih s kódem: “COCIST19”  a 30 % na tištěné publikace “SMARTMELVIL” na www.melvil.cz.

6 tipů na knížky/audio, kterými si zpříjemníte karanténu

1. Jak na sítě

Sociální sítě nyní zaznamenávají rekordní návštěvnost. A tak je nejlepší čas ovládnout 4 principy, díky kterým budete vy nebo vaše společnost na sítích úspěšní. Tyto principy vám pomohou ať už hodláte vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se v čase mohou měnit, ale principy zůstávají. Jak na sítě přináší i něco mnohem hlubšího a univerzálnějšího: důmyslný systém pro tvorbu obsahu, pro vyhodnocování jeho úspěšnosti a pro skvělou komunikaci s vašimi stávajícími i potenciálními zákazníky, klienty či komunitou. Knihu navíc psaly holky z českého prostředí, a to způsobem, u kterého se pobavíte! 

2. Whole 30

Uzavření restaurací mnoho z nás donutilo trávit v kuchyni výrazně více času, než běžně. To ale přináší krásnou příležitost se ve stravování posunout o kus dál. A skvělým průvodcem může být Whole30. Program Whole30 není dieta, rychlé krátkodobé řešení nebo třicetidenní zkouška silné vůle. Není to ani program redukce hmotnosti. Cílem Whole30 je změnit váš život. Jak ukázaly zkušenosti absolventů programu, Whole30 od základu mění to, jak přemýšlíte o své stravě, o svém těle, o svém životě. Knížka je plná inspirativních receptů i pro případ, že byste se celé výzvy nechtěli účastnit.

3.Přednášejte jako na TEDU

Vystupujete před lidmi? Pak by vám tato knížka v knihovně neměla chybět! Kniha od hlavního tvůrce a kurátora TED vás krok za krokem naučí, jak přednést svoji vlastní strhující řeč. Ať jde o firemní prezentaci, přednášku na konferenci nebo jakýkoli jiný veřejný projev, základní rétorická pravidla jsou stále stejná. A Chris Anderson je ten nejpovolanější učitel. Schopnost pronášet charismatické projevy není dána shůry, jak by se mohlo zdát. Naopak, je to naučená dovednost.

4. Práce na dálku

Do domácí kanceláře se za poslední dobu nedobrovolně přesunulo velké množství lidí. A kdo ví, některým firmám nebo jednotlivcům práce v kanceláři přestane po karanténě dávat smysl. Práce z domova, z kavárny, nebo z pláže, je nepřehlédnutelným a rychle se rozvíjejícím fenoménem posledních let. Tomuto trendu vděčíme rychlému rozvoji moderních technologií. Nemalá část knihy se věnuje i samotné organizaci života z pohledu zaměstnance – vytvoření správné rutiny, návyků, zachování rovnováhy pracovního a osobního života… Tipy, které v tuto chvíli určitě oceníte.

Ekniha nyní za 50 % ceny, papírová verze ve slevě o 30 %. Sleva se aplikuje automaticky. Držte se!

5. Na volné noze

Pokud si již nějakou dobu pohráváte s myšlenkou vlastního podnikání, možná je nyní správný čas začít. Ať už jste začátečníkem, nebo naopak podnikáte již několik let, v knize Na volné noze, získáte spoustu cenných rad. Kniha těží ze zkušeností stovek profesionálů z desítek oborů a nabízí osvědčené know-how pro podnikání na volné noze – základy pro prvopodnikatele, nejlepší praktiky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s desetiletou praxí. Nahlédnete do kladů i záporů podnikání a získáte bezpečné strategie úspěchů. Pokud se chcete vyhnout chybám a slepým uličkám, je tato kniha přesně pro vás! Ještě váháte? Pusťte si ukázku.

6. Faktomluva

Procházíme celosvětovou krizí a věci se mohou zdát černé. Z dlouhodobého hlediska to tak ale není. Pocitem, že se stav světa zhoršuje a svět se řítí jistým krokem do záhuby, totiž dlouhodobě trpí velká většina lidí. A naštěstí se mýlí. Budete-li se zajímat o fakta, zjistíte, že je to trochu jinak. Vlastně je to úplně naopak. Inspirující Faktomluva, protknutá napínavými i dojemnými příběhy ze života autora, je zásadní knihou, která nejenže změní způsob vašeho hodnocení světa, vybaví do boje s ničivou nevědomostí, ale vybaví vás i schopností správně reagovat na všechny budoucí výzvy. A trocha pozitivního náhledu na svět nyní může být pro mnoho lidí klíčová.

Kateřina Fišerová

Vůdčí osobnost SmartEmailingu, místopředsedkyně The Human Potential Academy z.s., zakládající členka spolku Šťastné Česko a spoluzakladatelka módní značky Ilka fashion. Jejím cílem je pomáhat klientům s dosahováním lepších výsledků z e-mailových kampaní, vzdělávat širokou veřejnost v oblasti e-mail marketingu a podporovat české a slovenské firmy v růstu.

Přejete si podobné články najít přímo ve svém e‑mailu?

Memory: 40MB (7.81% of 512MB)

Vyplňte prosím své údaje

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Stáhněte si CHECKLIST zdarma

Stáhněte si CHECKLIST zdarma

E-MAILOVÝ KALENDÁŘ
NA ROK 2024

Registrace na workshop

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.