Naučte se ovládat SmartEmailing z pohodlí domova  - oblíbené školení je nyní ONLINE - jen za 250 Kč.

Rozšiřujeme náš tým a aktuálně nabízíme tuto pozici:

Specialista e-mailingových a multikanálových automatizací

Jsme mladá, progresivní a svobodná technologická firma, která má i po 10 letech na trhu stále duši start-upu. Vyvíjíme a poskytujeme e-mailingový nástroj, který je jedničkou na českém trhu a který využívají leadři všech možných odvětví.

Naši aplikaci SmartEmailing používá více než 13 240 klientů. Náš tým tvoří 35 lidí pracujících z různých koutů České republiky.

Rosteme společně s celým online světem a pořád boardujeme nové klienty, proto do business & accounts týmu hledáme novou posilu na pozici specialisty e-mailingu a marketingové automatizace.

TVOJE HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Budeš tvořit a spravovat automatizované scénáře, a budovat tak pokročilou marketingovou komunikaci, která má dopad na klientův byznys
  • Budeš hledat nové způsoby pro klientovu efektivní komunikaci
  • Jednotlivé scénáře budeš optimalizovat, vyhodnocovat, vylepšovat a testovat
  • Budeš vymýšlet, jak maximálně vytěžit zákaznická a transakční data klientů
  • Po onboardingu nových klientů budeš tvořit automatizační scénáře “na zelené louce” a rozvíjet ty stávající.
  • Staneš se expertem nebo expertkou na e-mailingovou automatizaci

S KÝM BUDEŠ SPOLU-PRACOVAT?

Vojta Bulíř
Vojta Bulíř
Ředitel rozvoje obchodních příležitostí
Jirka Havlovic
Honza Keller
Honza Krčmář
Láďa Žaba
Láďa Žaba
Jakub Fišer
Jakub Fišer
Lukáš Buchta

JAKÉ ZKUŠENOSTI HLEDÁME

  • Políbení online marketingem (ecommerce, korporát, digitální agentura)
  • Zkušenost s e-mailingem a tvorbou e-mailových kampaní
  • Práce s daty, zejména zákaznickými a transakčními
  • Zkušenost s vytvářením zákaznickým segmentů
  • Znalost e-mailingových best practices (opuštěný košík, welcome scénář, ponákupní kampaň a podobně)

KDE BUDEŠ PRACOVAT?

To je na tobě. Jsme svobodná firma, která oceňuje kvalitu práce a ne prosezený čas v kanclu. Jestli to bude z obýváku, z pracovny, od babičky nebo z kupé Orient expresu… Důležité je, aby tam byla dobrá wifi a klid na časté cally s klienty. Pokud jsi z Prahy a nechceš pracovat neustále z domova, můžeš využít naše vlastní kanceláře na Výstavišti v Holešovicích.

JAKÉ VLASTNOSTI BUDOU POTŘEBA

  • Proaktivita. Sorry za to klišé, ale tady to opravdu platí. Klientům se snažíme aktivně pomáhat, i když si o to vyloženě neřeknou.
  • Všeobecné nadšení pro byznys. Různí klienti pracují v různých odvětvích a ty mají svá specifika a specifické customer journeys. Ty se do nich budeš muset umět vcítit a zorientovat se v nich.
  • Konzultační schopnosti. Tvoje role bude stát se důvěryhodným partnerem našich klientů a jejich byznysu.
  • Logické myšlení a nadšení. Budeš pracovat s různými podmínkami, kterými ti budou protékat statisíce kontaktů na základě různých pravidel.
  • Zodpovědnost a pečlivost. Protože jakmile ten emailový scénář pustíš, tak on se fakt rozjede!
  • Cit pro webdesign a vůbec vkusnou onlinovou komunikaci. Klienti docení, když dostanou kvalitní feedback na svůj styl komunikace.
  • Kreativita a důvtip. Často budeš muset přijít s originální myšlenkou, díky které najdeš řešení klientova zadání.
  • Nadšení pro myšlenku automatizovaných komunikačních procesů. Co nejde zautomatizovat, to pro tebe neexistuje! 🙂
  • Pokud máš v malíku následující pojmy, pak je velká šance, že jsi ta pravá nebo ten pravý
    IP adresa, opuštěný košík, HTML, pop-up formulář, aktivní segment, transakční data, webtracking, doména 3. řádu, double opt-in, API, AB test, .csv soubor, merge tag / zástupka, CTA, Open rate, spam trap, GDPR, welcome email, omnichannel, bounce, redirect a DNS už jsme zmínili

ODMĚNA

Podle zkušeností tě rádi oceníme v rozsahu: 40.000 - 60.000 Kč.

Abys opravdu cítil, že tvoje práce má reálný dopad na výsledek, budeš si s námi na konci roku moci rozdělit 7 % ze zisku jako bonus.

Po době hájení navíc...

  • Online kurzy z dílny SmartSelling a z naší historické knihovničky
    Chceme být lídrem v online podnikání, a proto u nás najdeš celou řadu českých i zahraničních programů k samostudiu.
  • Vzdělávání v oboru
    Jako markeťáka Tě budeme vysílat na konference a akce zaměřující se na marketing a vše co se ho týká.
  • Příspěvek na další vzdělávání a mentoring
    Pokud se chceš dále vzdělávat nebo využít pro svůj rozvoj třeba koučink, po době hájení Ti rádi přispějeme 50 % ceny vzdělávání nebo mentoringu.
  • SmartEmailing
    Jako člen týmu máš možnost používat účet ve SmartEmailingu pro svou vlastní potřebu.. (Markétka míchá vůně a prodává aromaterapeutické šperky, Hanička prodává ekologická ekobalítka. Ty můžeš taky. )
  • Týmová dovolená
    Spolu s partnery a dětmi strávíme každé léto prodloužený víkend až týden společně jako tým v nějakém krásném místě naší krásné republiky a užijeme si spoustu legrace.
  • Možnost pomáhat a podporovat potřebné
    Tým disponuje společnými "Good money", které představují zhruba 5% z ročního zisku SmartEmailingu. Tým může z těchto peněz čerpat a podporovat vybrané aktivity a projekty z oblasti sociální péče, ekologie atd.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 30.7.2021.

Svůj životopis pošli na vojta@smartemailing.cz