Rozšiřujeme náš tým a aktuálně nabízíme tuto pozici:

Specialista e‑mailingových
a multikanálových automatizací

Jsme mladá, progresivní a svobodná technologická firma, která má i po 10 letech na trhu stále duši start-upu. Vyvíjíme a poskytujeme e-mailingový nástroj, který je jedničkou na českém trhu a který využívají leadři všech možných odvětví.

Naši aplikaci SmartEmailing používá více než 13 240 klientů. Náš tým tvoří 35 lidí pracujících z různých koutů České republiky.

Rosteme společně s celým online světem a pořád boardujeme nové klienty, proto do business & accounts týmu hledáme novou posilu na pozici specialisty e-mailingu a marketingové automatizace.

Staň se expertem na
e-mailingovou automatizaci

TVOJE HLAVNÍ
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

K TOMU
POTŘEBUJEŠ:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mailingové komunikace!

JAKÉ VLASTNOSTI BUDOU POTŘEBA:

ODKUD BUDEŠ PRACOVAT

…je na tobě.

Jsme svobodná firma, která oceňuje kvalitu práce a ne prosezený čas v kanclu. Jestli to bude z obýváku, z pracovny, od babičky nebo z kupé Orient expresu… Důležité je, aby tam byla dobrá wi-fi a klid na časté cally s klienty.

Pokud jsi z Prahy a nechceš pracovat neustále z domova, můžeš využít naše vlastní kanceláře na Výstavišti v Holešovicích.

KDY BUDEŠ PRACOVAT

Naše pracovní doba je sice flexibilní, ale odvíjí se od toho, kdy pracují naši klienti. Ti zpravidla začínají po osmé ráno a končí po páté – takže v téhle době pracujeme i my. Není problém si jít něco vyřídit, nebo si něco napracovat večer nebo o víkendu, ale standardně tě budeme potřebovat v běžné pracovní době.

ODMĚNA

Podle zkušeností tě rádi oceníme v rozsahu: 40.000 – 60.000 Kč.

Abys opravdu cítil/a, že tvoje práce má reálný dopad na výsledek, rozdělíš si s námi na konci roku 7 % ze zisku jako bonus.

PO DOBĚ HÁJENÍ NAVÍC

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 30. 11. 2021

Svůj životopis pošli na vojta@smartemailing.cz