Kompletní záznam konference Ze života Emailu 2019  nyní k dispozici >> 

Spustili jsme doplněk pro Shoptet!

Společně se Shoptetem spouštíme doplněk

Všichni e-shopaři mohou slavit s námi! Díky spolupráci se Shoptet.cz jsme uvedli doplněk SmartEmailingu pro e-shopy, který jednoduše propojí váš internetový obchod se SmartEmailingem.

Smart_Shoptet

Proč doplněk využívat

Po stažení doplňku se váš obchod automaticky propojí s aplikací SmartEmailing, kde můžete jednoduše a efektivně komunikovat a budovat vztah s vašimi zákazníky.

Doplněk přenáší rozšířené informace o zákaznících, jejich objednávkách a nákupech do vašeho účtu, takže můžete odesílat e-maily podle toho, co konkrétního zákazníka zajímá. Například na základě údajů o tom, co a jak často nakupuje, v jaké hodnotě objednává nebo kdy naposledy dokončil objednávku, a to bez nutnosti ručního exportu dat.

Díky propojení vašeho obchodu, tedy i produktového feedu, do rozhraní SmartEmailingu budete moci vkládat položky z e-shopu do e-mailů a kampaní automaticky včetně aktuální ceny, názvu a obrázku.

Produkty

Další funkce, které můžete využít, jsou vkládání smartemailingových formulářů pro sběr kontaktů bez nutnosti programování a nastavování, pokročilé e-mail marketingové nástroje pro začínající i velké e-shopy a základní nástroje pro tvorbu a správů automatizovaných kampaní, newsletterů nebo transakčních e-mailů. Podrobnosti o doplňku najdete na oficiálních stránkách Shoptetu.

Å ablona

Jak doplněk aktivovat

Po zakoupení doplňku vám přijde e-mail, který vás v několika krocích navede, jak nahrát aktivační kód do SmartEmailingu. Po propojení vašeho účtu na Shoptetu s tím smartemailingovým pomocí tohoto kódu si nástroje začnou předávat data za vás a vy už nebudete muset exportovat a nahrávat všechny potřebné informace manuálně.

Na vyzkoušení a otestování všech funkcí máte od nás 14 dní zdarma!

Ceny

 

Natálie Brožová

Pracovala jako konzultant výkonnostní reklamy v Seznam.cz, potom vedla marketing pro KAISER+KRAFT a teď je marketingovou hlavičkou ve SmartEmailingu. Mimo online a marketing je trenérkou atletické přípravky na Smíchově a sama má ráda běh, gymnastiku nebo longboardy.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?


Přidejte se k našim 32 632 odběratelům, kteří chtějí dělat email marketing chytře, více prodávat a mít více spokojených zákazníků.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů