Rozšiřujeme náš tým a aktuálně hledáme šikovného/šikovnou

Frontendist(k)u s citem pro UX/UI a grafiku

Protože chceme udělat naši aplikaci SmartEmailing pro zákazníky ještě víc sexy, hledáme šikovného frontenďáka nebo frontenďačku. Chceme ji prostě vyhezkat, co to půjde.  SmartEmailing je nejpoužívanější nástroj na českém trhu pro kompletní správu e-mail marketingu a marketingovou automatizaci. Používají nás úspěšné firmy a lovebrandy jako třeba Vivantis, Student Agency, Czech News Center nebo třeba Národní divadlo, Loono, Darujme.cz, či Člověk v tísni a další. (Aktuálně spravujeme přes 12 000 uživatelských účtů).

Po 11 letech na trhu jsme stabilní firmou ovšem stále s duší startupu. V minulých dvou letech jsme technologicky a lidsky raketově vyrostli. Teď chceme (i díky tobě) stejný boost dopřát i frontendu naší aplikace. Je nás 38 a jsme z celé České republiky. Pracujeme na remote a scházíme se v pražských a brněnských kancelářích. Zázemí máme i v Táboře.

Právě ty nám teď můžeš pomoct vyladit naši aplikaci k dokonalosti.

TVOJE HLAVNÍ
PROVNÍ NÁPLŇ:

K TOMU
POTŘEBUJEŠ:

Přidej se do týmu SmartEmailingu

a tvoř s námi budoucnost e-mail marketingové platformy!

SmartEmailing lídři

S KÝM BUDEŠ SPOLU-PRACOVAT?

Nebudeš na to sám/sama. K dispozici budeš mít celý tým profíků, se kterými budeš v úzkém kontaktu. Skvělá parta je samozřejmostí.
David Šarík

David Šarík

CTO

Martin Strouhal

Vývojář

Michal Podsednik

Michal Podsedník

Vývojář

Marek Žák

Marek Žák

Vývojář

Aleš Wita

Aleš Wita

Vývojář

Vladimír Novák

Vývojář

Lukáš Girášek

Vývojář

Kristýna Fialková

Kodér

Dagmar Palátová

Kodér

POUŽÍVÁME:

JAK TO U NÁS VYPADÁ S ORGANIZACÍ?

Fungujeme na principech Scrumu a máme týdenní sprinty. Komunikujeme na Slacku a používáme GitHub. Minimálně jednou za měsíc se potkáváme v Brně / v Praze, abychom rozpadli větší bojové úkoly do menších celků. Jednou za dva měsíce vyrazíme společně za zábavou na motokáry, lasergame, pivko… prostě za životem bez kódu.

NABÍZÍME TI:

ODMĚNA

Podle zkušeností Tě rádi oceníme v rozsahu 50.000 – 70.000 Kč.

Kromě platu si tým rozděluje firemní roční bonusy, jezdíme na společnou letní dovolenou i s rodinamipřispíváme 5 % ze zisku na dobro. I ty můžeš navrhnout projekt, který podpoříme a jakou výší příspěvku

S ČÍM U NÁS MŮŽEŠ JEŠTĚ POČÍTAT:

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 30. 11. 2021.

Svůj životopis a ukázky práce pošli na david@smartemailing.cz