Rozšiřujeme náš tým a aktuálně hledáme šikovného/šikovnou

Frontendist(k)u

s citem pro UX/UI a grafiku

Protože chceme udělat naši aplikaci SmartEmailing pro zákazníky ještě víc sexy, hledáme šikovného frontenďáka nebo frontenďačku. Chceme ji prostě vyhezkat, co to půjde.  SmartEmailing je nejpoužívanější nástroj na českém trhu pro kompletní správu e-mail marketingu a marketingovou automatizaci. Používají nás úspěšné firmy a lovebrandy jako třeba Vivantis, Student Agency, Czech News Center nebo třeba Národní divadlo, Loono, Darujme.cz, či Člověk v tísni a další. (Aktuálně spravujeme přes 12 000 uživatelských účtů).

Po 11 letech na trhu jsme stabilní firmou ovšem stále s duší startupu. V minulých dvou letech jsme technologicky a lidsky raketově vyrostli. Teď chceme (díky Tobě) stejný boost dopřát i frontendu naší aplikace. Je nás 38 a jsme z celé České republiky. Pracujeme na remote a scházíme se v pražských a brněnských kancelářích. Zázemí máme i v Táboře.

TVOJE HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • analyzovat, prototypovat a mapovat stávající aplikaci
  • navrhovat možná zlepšení UX/UI u jednotlivých částí
  • vyvíjet nové komponenty do aplikace
  • připravovat napojení FE/BE
  • udržovat konzistenci ovládání a návrhu
  • pracovat na samostatné pozici v pohodovém týmu

S KÝM BUDEŠ SPOLU-PRACOVAT?

David Šarík
David Šarík
CTO
Martin Strouhal
Michal Podsedník
Marek Žák
Marek Žák
Lukáš Girášek
Aleš Wita
Aleš Wita
Vladimír Novák
Kristýna Fialková
Dagmar Palátová

K TOMU BUDEŠ POTŘEBOVAT

  • zkušenosti v oblasti vývoje FE v nějakém frameworku (Vue.js, Angular, React, ...)
  • samostatnost, zodpovědnost, trpělivost, schopnost týmové práce, ochotu učit se a vášeň k modernímu UX

POUŽÍVÁME

  • PHP a Nette Framework na backendu, Typescript a Vue.js na frontendu
  • zdrojové kódy hostujeme na Githubu a testujeme pomocí Github Actions
  • komunikujeme přes SLACK

JAK TO U NÁS VYPADÁ S ORGANIZACÍ?

Fungujeme na principech Scrumu a máme týdenní sprinty. Komunikujeme na Slacku a používáme GitHub. Minimálně jednou za měsíc se potkáváme v Brně / v Praze, abychom rozpadli větší bojové úkoly do menších celků. Jednou za dva měsíce vyrazíme společně za zábavou na motokáry, lasergame, pivko... prostě za životem bez kódu.

NABÍZÍME

  • zaměstnanecký pracovní poměr nebo práci na ŽL
  • pružnou pracovní dobu
  • profesní i osobní rozvoj
  • možnost využití full HomeOffice, nebo kanceláře v Praze, v Brně či Táboře
  • příjemné pracovní prostředí nekorporátního rázu v menší společnosti
  • pravidelná DEV setkání a hackatony

S čím u nás můžeš ještě počítat:

  • Žádné píchačky a složité reportování práce.
    Nenajdeš u nás ani buzeraci, že se o 10 minut překročil deadline. Pro nás je podstatné, aby každý dělat to, v čem je dobrý a zodpovědně přistupoval k tomu, co slíbí. Kvalita a čistota kódu má vždy přednost před polovičatým řešením.
  • Nebudeš na věci sám (sama).
    Je jasné, že na svou oblast budeš profík, ale nebudeš-li si vědět rady, najdeme řešení společně, nebo ti najdeme mentora mimo firmu. Jestli Ti sedí neformální firemní prostředí a chceš se rozvíjet, nebojíš se férově komunikovat a dokážeš zodpovědně fungovat na remote, věz, že se Tě už nemůžeme dočkat.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžeš do 31. 10. 2021.

Svůj životopis a ukázky práce pošli na david@smartemailing.cz