Poslední volná místa na školení PRÁVO V E-MAILINGU (27. 4.)

Proč Email Marketing ve firmě?

Péče o klienty

Už jste asi slyšeli, že nezáleží na tom, co chcete vy, ale co chce zákazník. Pokud má klient pocit, že na prvním místě je on, stáváte se mistry svého oboru a vyděláváte peníze. Díky emailové komunikaci, můžete pomáhat a doručit hodnotný obsah, který vašim zákazníkům opravdu pomáhá. Můžete použít formu newsletteru, email seriálu nebo např. ebooku v pdf.

Překvapujte a získávejte pozornost zákazníků zajímavým obsahem doručeným rychle a levně emailem.

 

Více času

Často plýtváte časem u stále se opakujících úkolů jako je rozesílání podobných emailů? Příprava grafické podoby emailu? Zdlouhavé ruční rozesílání? Jen odhadujete, zda vyjde vaše poslední kampaň?

Automatizace procesů je klíčem k efektivní a úspěšné firmě. Moderní internetové nástroje denně slouží chytrým podnikatelům. Stačí jednou nastavit a měsíce až roky těžit ze své práce. Tak jednoduché to může být.

Více kontaktů

Bez kvalitní databáze kontaktů se moderní firma neobejde. Kontakty jsou zlatý důl každé úspěšné firmy. Důležitý je software, kde jednoduše a přehledně uchováváte kontakty. A nezbytný je systém získávání nových kontaktů na potenciální zákazníky. Klíčem je získat pozornost, říct si o kontakt a na oplátku poskytnout něco výměnou. Správnou komunikací s takto získanými kontakty už nikdy nebudete mít nouzi o nové zákazníky.

Neposíláte spam

Některá pravidla je dobré dodržovat. Zákon je nejspíš mezi nimi. Vyhněte se zbytečným problémům a tahanicím. Předejdete hravě možným komplikacím při hromadné rozesílce emailů. Stačí využít chytrý systém a vědět, jak na to.

Hromadné rozesílání

Komunikace je motorem dnešní doby. Kdo nekomunikuje, není. Kdo nekomunikuje správně, živoří. Nepodceňujte žádný komunikační kanál a těžte z těch nejmodernějších. Online komunikace emailem je stále nejefektivnější způsob, jak doručit informace stávajícími a budoucím klientům.

Chytré nástroje

Podnikatelům před 5 nebo 10 lety se ani nesnilo o možnostech, které máte nyní. Co bylo dříve dostupné velkým firmám nebo stálo stovky tisíc korun dnes pořídíte za tísíce a dostupné je vše i malým a začínajícím firmám. Statistiky, automatizace, vyšší efektivita, rychlost, cena. Vše je k dispozici a online odkudkoliv těm, kteří nejsou líní, přemýšlejí chytře a hledají pro ně vhodné a moderní nástroje na internetu.

Kateřina Fišerová

Vůdčí osobnost SmartEmailingu, místopředsedkyně The Human Potential Academy z.s., zakládající členka spolku Šťastné Česko a spoluzakladatelka módní značky Ilka fashion. Jejím cílem je pomáhat klientům s dosahováním lepších výsledků z e-mailových kampaní, vzdělávat širokou veřejnost v oblasti e-mail marketingu a podporovat české a slovenské firmy v růstu.

Přejete si podobné články najít přímo ve svém e‑mailu?

Memory: 16MB (3.13% of 512MB)

Vyplňte prosím své údaje

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Stáhněte si CHECKLIST zdarma

Stáhněte si CHECKLIST zdarma

E-MAILOVÝ KALENDÁŘ
NA ROK 2024

Registrace na workshop

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Stáhněte si VÁNOČNÍ CHECKLIST zdarma

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.