KARIÉRA

Hledáme nadšené kolegy a partnery pro dlouhodobou spolupráci.

Ahoj! Jsem Katka Fišerová, manažerka aplikace SmartEmailing a píšu, protože hledáme jehlu v kupce sena - tu pravou osobu do našeho "dream týmu". Když budu hledat slova pro naši firmu, napadají mě: šťastná, svobodná, vědomá, smysluplná, inovativní, tvořivá, lidská, akční, bohatá.

Lidé u nás začínali i na pár hodin týdně a nyní mají svůj tým. Takovou jehlu hledáme. Sebe-vědomou, s chutí se učit a hlavně spolu-pracovat. Spolu-práce je dar, který nám umožňuje tvořit nevídané věci, nové věci, na první pohled nemožné věci. Pokud cítíš, že toto je místo pro tebe, že tvé silné stránky a nadšení nám mohou pomoci, že chceš přispět a že ti na věcech záleží, pak jsi ta jehla. Čti dál.

VĚŘÍME, ŽE:

…většinu současných výzev ve světě je možné vyřešit prostřednictvím vědomého a smysluplného podnikání …věříme, že každý má v sobě jedinečný potenciál, který ve chvíli, kdy je objeven, tvoří nemožné ...věříme, že když člověk dostane prostor být sám sebou, prostor růst a učit se, automaticky vystoupí z řady a začnou se dít zázraky ...věříme, že když člověk poznává sám sebe, učí se od nejlepších na světě a pak jde do akce, splnění snů je jen otázkou času

NAŠE VIZE JE:

…vyvíjet aplikace, které zjednodušují podnikatelům život a tvořit vzdělávací programy, které inspirují a ukazují cestu štěstí a bohatství ...spojovat zdánlivě nespojitelné, máme rádi technologie a počítače, ale stejně tak milujeme přírodu a obyčejné přirozené věci ...podnikat srdcem a stejně tak hlavou, máme rádi nechat se řídit intuicí a stejně tak sledujeme strategie, čísla i trendy ...přijímat věci takové jaké jsou, ale s dalším nádechem opět růst a bavit se 🙂 Více o naší vizi a podnikatelích nové generace.